Вірус грипу А добрався до Львівщини

За допомогою лабораторних досліджень діагноз підтвердився у шести випадках

На Львівщині підтверджені перші випадки захворювання на грип, про що повідомила головний епідеміолог області Наталія Тімко. “Якщо раніше ми говорили, що грипу на Львівщині немає, то тепер можемо говорити, що тут циркулює вірус грипу А. Наприклад, сьогодні ми отримали результати лабораторних досліджень, що підтвердили 6 нових випадків. Минулого тижня кілька підтвердили”, – каже Наталія Тімко.
Дослідження на вірус грипу проводять не всім хворим: в обов’язковому порядку – вагітним та людям у важкому стані. Загалом за минулий звітний тиждень на Львівщині на грип та грипоподібні захворювання захворіли 10963 людини, з яких 55% або 6107 – діти, інформує Твоє місто
“У порівнянні з попереднім тижнем, приріст хворих незначний, до епідпорогу нам ще далеко. Але погода сприяє збільшенню кількості хворих на грип”, – зазначає Наталія Тімко.
З її слів, хворі, в яких аналізи показали вірус грипу А, отримують специфічну терапію. Раніше повідомлялось, що в Україні у сезоні 2018-2019 років циркулюватимуть вірус, подібний A/Michigan/45/2015(H1N1)pdm09; вірус, подібний A/Singapore/ INFIMH-16-0019/2016(H3N2); вірус, подібний B/Colorado/06/2017.
Вірусу грипу А є найбільш вірулентний (хвороботворний) та патогенний для людини серед трьох серотипів (А, В і С) і може призвести до серйозніших ускладнень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7028 / 4.06MB / SQL:{query_count}