Заряд енергії на всі свята

Радіо “Львівська хвиля” провело традиційний щорічний “Андріївський анплагд” – 20 раз поспіль

фото: Олена Ляхович
Популярне й улюблене радіо нашого міста “Львівська хвиля” провело традиційний щорічний “Андріївський анплагд”. 20 раз поспіль! Вечірка “Концерт на Андрія” відбулася 13 грудня в клубі “Малевич”. Паралельно слухачі “Львівської хвилі” могли слухати весь цей концерт у прямому ефірі. Це добра традиція, це яскраве свято для гостей та слухачів!
Все, як завжди, було дуже драйвово та атмосферно. Гарний концерт і танці, класні виконавці, неймовірні мегапозитивні емоції та зустріч друзів. Це була традиційно по-родинному тепла, весела і запальна забава! Вийшло все суперкласно і щиро.
Зірковими гостями на цей раз стали гурти “Антитіла”, “Мері”, Ivan NAVI, Kadnay, TAYANNA та LAUD. Згадали й Кузьму Скрябіна, який так любив і був учасником “Андріївських анплагдів”. Зокрема, згадали та всі разом заспівали його сороміцькі коломийки. “Це справжній заряд енергії на всі новорічноріздвяні свята!” – саме так в один голос резюмували після завершення вечірки відвідувачі цього класного заходу.
“Тішимося, що “Львівська хвиля” – дійсно улюблене радіо львів’ян! Стараємося і працюємо для містян. Тішуся, що в нас професійний склад ведучих. Зараз маємо гарне й органічне поєднання ведучих із багаторічним досвідом роботи та молоді, у якої дуже добре почуття гумору. Нас люблять за якісну українську музику. Ми популяризували українську пісню, популяризуємо і будемо робити це надалі. Ми підтримували українських співаків і будемо робити це надалі”, – каже Мирослав Хом’як, генеральний директор радіо “Львівська хвиля”.
Справжній драйв подарував гурт “Антитіла” – багаторічний учасник свята від “Львівської хвилі” на Андрія. Принагідно Тарас Тополя запросив містян та гостей Львова зустріти Новий 2019 рік разом із ними в клубі “Малевич”. Вечірка має назву “Новий рік в Малевичі з гуртом “Антитіла”. А ще запросив присутніх на концерт гурту 25 травня на стадіоні “Арена Львів”. У 2019-ому “Антитіла” проведуть перший стадіонний тур Hello, присвячений новому альбому і десятиліттю гурту. Звісно, не обійшлося в “Малевичі” без пісні на біс від улюбленого гурту – на цей раз “Двох акордів”.
Зал вибухнув від “Мерідіанів”, “Ромео” та інших улюблених пісень Віктора Винника з гурту “Мері”. До слова, цей гурт є учасником “Андріївського анплагду” вже 15 років! Учасники гурту акцентують: це чудовий музичний марафон у прямому ефірі. Дякують за запрошення та підтримку.
“Дякую “Львівській хвилі”, що свого часу підтримала наш гурт. Для артистів так важливо, коли їх підтримують! Коли інші казали, що наші пісні “не формат” – для радіо “Львівська хвиля” наші пісні були форматом. Це так приємно, коли на радіо звучить твоя пісня! Ці відчуття не передати! Пам’ятаю всі ці моменти і вдячний цьому радіо за підтримку, – каже лідер гурту “Мері” Віктор Винник. – Це класне радіо, яке люблять. Люблять за якісні українські пісні! Гарне свято та яскраві емоції. І так гарно, що вся Україна знає, що у Львові є радіо “Львівська хвиля””.
Неймовірну енергетику залу передав і гурт Kadnay, який, нагадаємо, пробував свої сили у відбірному національному конкурсі на Євробачення-2017. Ці хлопці дуже драйвові, харизматичні!
Вдруге на “Андріївському анплагді” була присутня виконавиця Taynna. “Дякуємо Андрієві Великому і “Львівській хвилі” за те, що підтримали нас, артистів! Завдяки такій потужній підтримці наша творчість живе і наші пісні мають можливість чути слухачі, – наголосила на сцені співачка. – Андрію, вітаю і дякую тобі велике!”. Одну зі своїй пісень Taynna присвятила ведучому Андрієві Великому та побажала, аби всі навколо “мліли від його харизми і великого серця”.
“Завжди називаю “Андріївський анплагд” такою “батарейкою” для себе. Це емоції, це настрій, це енергія на всі свята. Як завжди, і цього року в нас на святі були співаки традиційні учасники “Андріївського анплагду”, і нові виконавці. Серед нового: цього року ми передали ведення заходу новим ведучим Віталію Сиротяку та Володимирові Мельнику. Вони упоралися з цим завданням на відмінно”, – каже Влодко Лучишин, виконавчий директор і ведучий радіо “Львівська хвиля”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4462 / 3.99MB / SQL:{query_count}