Сміття під асфальт

Перші підземні контейнерні майданчики для сміття з’являться на площі Соборній, біля будинку №14

У міській раді змінили локацію встановлення підземних майданчиків ТПВ. Спочатку, як писала “Львівська Пошта”, навесні цього року мерія Львова повідомила про намір встановити у центральній частині міста близько півсотні підземних контейнерів для сміття. Зокрема, на просп. Чорновола, 2, пл. Міцкевича, 8, пл. Ринок, вул. Валовій, 29, вул. Вороного, 20, вул. Князя Романа, 3, вул. Словацького, 16, просп. Свободи та вул. Лесі Українки.
Та перший підземний майданчик для твердих побутових відходів мали б облаштувати саме на вул. Словацького – навпроти будинку №18.
Та через те, що на цій вулиці було виявлено додаткові мережі Укртелекому і Львівобленерго, перший майданчик розташують на пл. Соборній, біля будинку №14. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Львівської міскради цього тижня, повідомляє пресслужба ЛМР.
Передбачено встановити чотири контейнери різного об’єму: два контейнери для змішаних відходів об’ємом по 5 м куб. кожен, 1 контейнер для вторсировини (папір, пластик, ПЕТ, метал) об’ємом 4 м куб. і один контейнер для скла об’ємом 3 м куб.
Кошти на облаштування з міського бюджету витрачатися не будуть. Майданчик встановить ТзОВ “Грінера Україна”, яке є виконавцем послуг по збору і вивезенню ТПВ у Галицькому районі. За попереднім рішенням міського виконкому, до 1 березня майданчики мають з’явитись у місті.
Переваги підземного майданчика для збору ТПВ у тому, що тверді побутові відходи зберігаються під землею і не створюють неприємного запаху, а також естетично територія, де він облаштований, краще виглядає, немає негативного враження від перенакопичення відходів.
За результатами роботи першого майданчика у мерії будуть вирішувати, чи облаштовувати ще такі підземні майданчики на території міста.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8863 / 4.35MB / SQL:{query_count}