А ви вже бачили фільм “Король Данило”?

До 19 грудня фільм режисера Тараса Химича можна подивитися у “Планеті Кіно” та “Кінопалаці”

У кінотеатрах Львова фільм “Король Данило” з 13 грудня стартує з четвертим тижнем прокату. Над стрічкою режисер Тарас Химич та його команда INVERT PICTURES працювала майже два роки. Створювали фільм за власний кошт від прокату попереднього фільму “Жива” та меценатських коштів. Прокат стрічки в Україні стартував 22 листопада 2018-го.  Попри намагання відвернути увагу від проекту і зробити антипіар, фільм не тільки отримав глядача, але й вщент заповнені зали у третій тиждень прокату.
Якщо хочете побачити класичну історію, про українську історичну постать із затягнутими сценами та довгими діалогами, з лозунгами та натяком на поетичне кіно – то це не про цей фільм. Химич режисер, який отримавши американську школу кінематографії, має зовсім інших погляд на побудову фільму. Його стиль – це динаміка, ком позиційність, до деталей пробудовані кадри, адже він не тільки режисер, а й оператор. Він дає можливість додумувати глядачеві, фантазувати. Усі сцени несуть тільки головну думку. Велика кількість персонажів натякає на запланований серіал. Це історія про короля і його світ. Про середні віки, де ніхто багато не говорив, адже можна було втратити життя. Рішення приймались швидко. На страждання не було часу.
“Король Данило” – це епос, легенда, яка переплітається з сучасністю. В основу фільму покладені певні цікаві історичні факти, які на перший погляд здаватимуться безглуздими, але тим і був незвичайний у свій час Данило Романович (не Галицький, бо це не вірно). Він не любив відкритих боїв, а перевдягався у простолюдинів і за допомогою малих  диверсійних груп захоплював територію; виховував своїх синів дуже жорстко; будував міста і скликав до них з Азії та Європи купців та майстрів: любив гарно одягнутись і мати довкола себе багато творчих людей; був першим, хто уніфікував своє військо (воно по міркам середньовіччя було величезне до 2000 воїнів), а ще поїхав до хана інкогніто, майже без охорони і, чомусь, привіз подарунки тільки його жінці Боракчин... Команда фільму запрошує містян та гостей Львова у кінотеатри Львова!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4412 / 3.97MB / SQL:{query_count}