Діти бійців отримають матеріальну допомогу до Дня святого Миколая

Дітям загиблих та померлих захисників виплатять допомогу у розмірі 10 тис. грн на одну дитину (у Львові таких діток 103). Також виплату отримають діти з інвалідністю, у кого один із батьків є учасником АТО/ООС (65 дітей), діти учасників бойових дій на сході України, які отримали інвалідність на війні (187 дітей) у розмірі 2 тис. грн. Також виплату отримають діти бійців-добровольців, чий статус встановлено у порядку, визначеному Львівською обласною радою, у розмірі 2 тис. грн (14 дітей) та діти внутрішньо переміщених осіб-учасників АТО/ООС у розмірі 2 тис. грн (49 дітей). Загалом на таку виплату передбачено 1 млн 725 тис. грн, інформує Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій.
Для усіх дітей учасників бойових дій передбачено святкові заходи і подарунки. Для дітей віком до 11 років “Майстерня Святого Миколая” буде організована у “Дитячій планеті” по вул. Газовій, 30-а 12 і 13 грудня. Старших дітей, від 11 до 15 років, запрошують на “Святкову вечірку Святого Миколая у “Малевичі” 17 грудня. Діти наших Захисників матимуть цікаву розважальну програму і подарунки. Організовує свято для дітей Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій.
Діти шкільного віку (до 15 років) отримають запрошення в школі. Для діток, які відвідують дошкільні навчальні заклади, також запрошення будуть роздані у садочках.
Учасники бойових дій на сході України, чиї діти віком до 6 років і не відвідують ДНЗ, можуть отримати запрошення у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, що по вул. Пекарській, 41 до 11 грудня 2018 року (при собі необхідно мати свідоцтво про народження дитини і посвідчення УБД). Загалом у Львові зареєстровано понад 3 тис. дітей учасників АТО/ООС.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.5564 / 4.07MB / SQL:{query_count}