Головна ялинка Львова буде з Брюхович

Міську ялинку почнуть встановлювати 11 грудня, 13 грудня її прикрашатимуть

Висота ялинки, яку встановлять на площі перед Оперним театром, сягатиме 20 метрів, а прикрашена вона буде в теплому жовтому кольорі. Цього року ялинку Львову знову подарували мешканці Брюхович, розповіла директор департаменту розвитку міськради Наталія Бунда. За її словами, ялинку вже оглянули на місці перед тим, як везти у Львів.
“Ялинка справді дуже гарна. Її висота – 20 метрів. Ми раді, що дарувати місту ялинку вже стає традицією для людей. Відповідно, гроші ми витратимо лише на прикрашання ялинки”, – каже Наталія Бунда.
Головну міську ялинку почнуть встановлювати 11 грудня, 13 грудня її прикрашатимуть, інформує Твоє місто. “Перш за все, буде ілюмінація. Також будуть яворівські іграшки. Ялинка буде в теплому жовтому кольорі. Ми хочемо, щоб все було максимально просто та елегантно”, – розповідає чиновниця.
Відкриють міську ялинку 18 грудня о 18.30. Під час відкриття львівські пластуни передадуть міському голові Львова вифлеємський вогонь миру. Після цього на ковзанці на площі Ринок відбудеться льодове шоу.
Окрім цього, цього року по-новому виглядатиме і різдвяний ярмарок. По-перше, розповіла арт-директорка компанії “Львівські ярмарки”, ярмарок відбуватиметься на площі Ринок та на проспекті Свободи. По-друге, будиночки ярмарку будуть новими, їх розфарбували у пастельний молочний колір. А по-третє, проспект Свободи прикрасять півметровими різдвяними павуками, що спеціально виготовили в Косові.

На Сихові вперше буде різдвяний ярмарок

Із 14 грудня по 14 січня на площі перед Культурно-освітнім центром імені Олександра Довженка на Сихові працюватиме різдвяний ярмарок. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету.
Організатором ярмарку є ТзОВ “Львівські ярмарки”. Він працюватиме у робочі дні з 11.00 до 22.00, а у святкові та вихідні дні – з 10.00 до 23.00. За порядком стежитимуть працівники ЛКП “Муніципальна варта”. Загалом біля центру Довженка встановлять 13 будиночків.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.7185 / 4.08MB / SQL:{query_count}