Сьогодні у Львові – Всеукраїнський діловий жіночий форум

Спікерами заходу стануть відомі жінки бізнесу, політики та соціальної сфери

В умовах економічної трансформації українського суспільства відбулася зміна соціального статусу жінки, розширилися та посилилися економічні можливості жінок. Сьогодні саме вони стають дедалі більшою і суттєвою економічною силою та зарекомендували себе як висококласні професіонали, зокрема в управлінській сфері та бізнесі, формуючи власну справу, впевнено створюючи нові підприємства та бізнесові структури різного рівня.
Посилення активного розвитку жіночого підприємництва і активне збільшення кількості жінок-підприємців створює додатковий ресурс для розвитку громади, суспільства та держави.
При Львівській торгово-промисловій палаті було засновано Комітет з питань розвитку жіночого підприємництва. Комітет є постійно діючим консультативно-дорадчим органом палати, який утворений з числа жінок-підприємців Львівщини, представників підприємств та сприяє розвитку жіночого підприємництва в регіоні.
З метою подальшого успішного розвитку жіночого підприємництва Львівська торгово-промислова палата організовує сьогодні, 29 листопада, Всеукраїнський діловий жіночий форум. На ньому буде підписаний Меморандум про співпрацю між організаціями, які створені на підтримку жіночого підприємництва з метою консолідації зусиль для підтримки жінок в бізнесі та соціальній сфері. Про підтримку проведення форуму повідомили представники впливових українських та іноземних жіночих організацій, підприємницькі асоціації. Спікерами форуму стануть відомі жінки бізнесу, політики та соціальної сфери.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.4313 / 4.34MB / SQL:{query_count}