УГКЦ просить вірян відмовитись від живих ялинок на свята

В екологічному бюро УГКЦ закликають шукати альтернативу – дідухи, гірлянди

Екологічне бюро УГКЦ просить вірян під час різдвяних свят відмовитись від прикрашання своїх домівок та храмів живими ялинками.  «Наша комісія просить вірних, щоб на різдвяні свята не використовувати живих ялинок, а завжди шукати альтернативу. Це може бути або дідух, або гарна ілюмінація в будинку. Ми говоримо про те, що ліс є легенями нашої планети, очищає повітря. І якщо ми заради 10 днів рубаємо ялинки, то в такий спосіб ми чинимо екологічний гріх, гріх проти п’ятої Божої заповіді «не убий», бо вирубуємо легені нашої планети. Ми заохочуємо до альтернативи, щоб на це велике свято, Різдво Господа нашого Ісуса Христа, через ялинку не стати екологічним грішником», – зазначив у коментарі Твоє місто голова комісії УГКЦ з питань екології отець Микола Пришляк.
Священик каже, що УГКЦ закликає служителів храмів та вірян висаджувати біля церков та домівок живі дерева, а коли вони підростуть – прикрашати їх. «За нашими спостереженнями ситуація значно покращилась, і маємо надію, що з часом наші вірні відмовляться від цієї практики вирубування дерев», – запевняє отець Микола Пришляк.
Глава УГКЦ також звернувся до єпископів із проханням заохочувати вірян до відмови від вирубування живих дерев. У його повідомленні, яке цитує екологічне бюро УГКЦ, наводиться статистика Міністерства екології. Згідно з цими даними, щороку напередодні Нового року та Різдва Христового в Україні, навіть за найбільш скромною статистикою, зрубують понад мільйон хвойних дерев, більш ніж половину – в браконьєрський спосіб.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0810 / 4.34MB / SQL:{query_count}