“Дякую слухачам за підтримку і любов!”

У рідному Львові з аншлагами відбулися два концерти Оксани Мухи з програмою “KVITKA: НА БІС!”. Співачка запрошує на коляду 9 січня на “Різдво в опері”

Справжнє щастя на живо чути, як співає талановита і тендітна Оксана Муха. Так мелодійно і щиро – аж до струн душі, до мурашок…
Справжня радість чути і бачити, як заньківчанський зал тепло її зустрічає, голосно аплодує і чекає улюблених пісень на біс, а за мить разом із нею співає і кайфує. І на цей раз глядач її не відпускав… На концерти Оксани Мухи приходять цілими родинами, з діточками, друзями. Ще б пак, вона співає серцем!
14 листопада співачка знову зібрала в рідному Львові у теат­рі Заньковецької два аншлаги. Це були вже традиційно по-сімейному теплі і щирі, радісні і світлі, драйвові і неймовірно сильні концерти. Дорога наша Оксано, дякуємо за прекрасний концерт “KVITKA: НА БІС!”, за улюблені українські пісні, за море позитивних емоцій, за чуттєвість, за атмосферу, за енергетику, за драйв! Дякуємо за “Я піду в далекі гори”, “Черемшину”, “Вечірнє сонце”, “Коханий”, “Жарівку”, “Два кольори” та всі-всі пісні! Браво!
І Квітка Цісик також би сказала “браво”. Вона б так тішилася, що її пам’ятають. Браво – симфонічному оркестру і музикантам, скрипалю-віртуозу і твоєму товаришу Олександрові Божику! Всій творчій команді – великий респект!
Нагадаємо, що навесні 2018-го глядач, також окрилений її піснями, покидав залу театру Заньковецької зі сльозами на очах – сльозами радості від почутих улюблених пісень і пережитих емоцій.
Тоді 28 і 30 квітня у рідному Львові відбулися три сольні концерти співачки Оксани Мухи в рамках масштабного туру “KVITKA: Два кольори”. Навесні відбувся тур, присвячений 65-ій річниці з дня народження легендарної Квітки Цісик, який тривав містами Західної України. Це так гарно, що слухач хоче чути українську пісню –  справжню, глибоку, глибинну. Соціально-культурним проектом “Дякую тобі, Квітко!” в рамках туру “KVITKA: Два кольори” прагнули, щоб якнайбільше людей дізналося про Квітку Цісик, цим туром популяризували українську пісню. Так все й відбулося. “З Квіткою Цісик я зростала, навчалася, любила, з її пісень почалося моє професійне життя”, – не раз казала Оксана Муха.

“Дуже дякую своєму слухачеві, який приходить на мої концерти! Дякую львівському слухачеві за підтримку і любов! Дякую своїй команді, а вона чудова! П’ять аншлагів – три навесні і два зараз, у листопаді, – це так приємно і зворушливо, – резюмувала після концерту “KVITKA: НА БІС!” Оксана Муха. – Коли люди чекають на мої концерти, приходять, насолоджуються піснею і покидають зал щасливі, це додає мені ентузіазму працювати далі, працювати ще більше. Слухач, який прийшов на концерт, який любить мою творчість, який довіряє, який щиро насолоджується музикою і українською піснею, – це для мене найдорожче!”.
“Думаю, нам усе вдалося. Хотіла, щоб не було пафосу на сцені, щоб була спокійна атмосфера. Все так і відбулося. Люди почули, як Квітка Цісик говорить… Навесні 20 концертів Західною Україною – це була титанічна праця. Робила їх із думкою подякувати Квітці Цісик. Концерти “KVITKA: НА БІС!” – це також моя подяка Квітці Цісик. Зараз два концерти “KVITKA: НА БІС!” в театрі Заньковецької – це поєднання, це подяка Квітці і моє майбутнє. У мене є слухач, який чекає і йде на мої концерти, який чекає моїх пісень, зокрема моїх нових пісень. У театрі Заньковецької відбулася прем’єра пісні “На маленькій планеті”, яку написав і подарував мені фронтмен гурту Kozak System Іван Леньо”.
На концерті “KVITKA: НА БІС!” був різний глядач – і той, що роками не пропускає жодного концерту співачки, і той, що вперше прийшов почути неймовірно сильний і гарний голос Оксани Мухи. “Зворушена тим, що було багато діточок на концерті. Мене це так завжди тішить! Чи мама з татом бере дитину на мої концерти, чи бабуся з дідусем, – каже співачка. – Мені так приємно, що діти присутні на моїх концертах і вітають мене квітами. Ось зараз насолоджуюся вдома цілою “оранжереєю”. Дякую! Розвезу ці квіти по церквах Львова”.
“Тішуся, що все, що планували, вдалося! Те, що такі концерти затребувані, ми зрозуміли ще навесні, коли мали тур містами Західної України. Це було 20 концертів обласними та районними центрами. У рамках цього туру в рідному Львові відбулося три концерти з аншлагами. Тоді гастрольний графік не дозволяв організувати додаткові концерти. Запланували запросити глядача восени, що й зробили. Ми не помилилися в розумінні того, що поціновувачі таланту Оксани Мухи чекають на її виступ у Львові. Що люди хочуть чути українську пісню, хочуть чути пісні з репертуару Квітки Цісик, хочуть чути пісні у виконанні Оксани Мухи”, – зазначає “Львівській Пошті” промоменеджер співачки Галина Гузьо, додаючи, що дуже гарно продалися квитки на 14 листопада на “KVITKA: НА БІС!”. З її слів, наступного тижня Оксана Муха вирушає в Данію, де дасть два концерти в Копенгагені та у Вайле.
“Завчасу розкуплені усі квитки, повний зал дуже щасливих слухачів, які не відпускають і щоразу викликають на біс. І цим усе сказано! Оксана Муха завжди є і буде для мене сильною артисткою, яка співає душею, цінує любов прихильників, шанує Квітку та її творчість, вона справжня, – розповідає “Львівській Пошті” фотограф Зоряна Владика. – Слухач молодшає, на її концертах щораз більше молоді, батьків із дітьми. Це так чудово, що наша дітвора виховується на такій музиці! Я бачила, як дівчата бігли до гримерки, аби передати квіти. Чула, що вони вперше на такому концерті і що шкодують, що стільки пропустили, але обіцяли надолужити. О, це так було зворушливо!”. Зі слів співрозмовниці, концерти Оксани Мухи – це командна праця. “Ці люди не просто артисти для Оксани – це вже як сім’я. А як за неї вболівають рідні! Оксана пишається ними та знайомить із залом: це мій син, це брат, це хресний. Люблю, як Оксана співає “Жарівку”, особливо спостерігати за її емоціями під час виконання! Там такий галицький темперамент!”.
“Феномен Оксани Мухи у справжності: яка вона в житті, така й на сцені. Слухач її любить і вірить їй. Кожну пісню, яку виконує, Оксана пропускає через себе, через свою душу. І це ніколи не награно, а завжди щиро!” – наголошує в розмові з “Львівською Поштою” співзасновниця і голова правління благодійного фонду “Із янголом на плечі” Ірина Плахтій. – Дуже люблю, коли Оксана співає пісні Володимира Івасюка! Це так гарно, так душевно. Це неймовірні емоції!”. І додає: “Часто з Оксаною Мухою зустрічаємося на благодійних концертах за кордоном. Навіть якщо глядач ще її не знає, то, зустрівшись із нею, одразу відчуває любов! Вона випромінює таку потужну енергетику! Люди люблять її за щирість та справжність. Оксана створює максимальну довіру між собою і глядачем. Спілкується з ним на рівні дружньої розмови. Це дуже цінне. Тішуся, що в неї щораз більше шанувальників таланту. Добре, що Оксана знаходить мову з кожним поколінням – від дитини до зрілих людей. Від імені благодійного фонду дякуємо їй за постійну поміч у благодійних концертах, за її добре серце!”.
“Дякуємо! Коли співає Оксана Муха, залишитися байдужим неможливо. Я спостерігав на концерті за дітьми – вони не по-дитячому уважні. Дивився на літніх людей, і в мене було враження, що вони молодшали на очах. Чоловіки не приховували захоплення, а жінки прикладали хустинки до очей. А коли Оксана розповідала про Дениска Маголу, її голос бринів співпереживанням з мамою Дениска: Мар’яна Магола вже не один місяць біля лікарняного ліжка сина… І надія займається з новою силою! Дякую Оксані за пісні, за людяність, за щирість, – зазначає благодійник Юрій Федечко. – Вдячні організаторам і творцям концерту, усім музикантам та небайдужим людям, що долучилися до збірки! Після концерту в скриньки волонтерів благодійного фонду “Із янголом на плечі” було зібрано 22 880 гривень пожертв. Дякуємо!”.
Співачка Оксана Муха дійсно щиро, по-справжньому любить те, що робить! Українська пісня була, є і буде її життям. Оксано, твоїми концертами на живо насолоджувалася Західна Україна. Їх має почути і побачити вся (!) Україна, насамперед Київ! Звісно, тут потрібна й підтримка на рівні Міністерства культури України, підтримка на рівні свідомих людей. Нехай усе з Божою поміччю вдасться! Любимо, захоплюємося і знову чекаємо теплої зустрічі з тобою. А вона вже зовсім скоро – 9 січня у Львівській опері.
Квитки на “Різдво в опері” (а це будуть два концерти – на 17.30 та 19.30) вже у продажу за посиланням. Буде дзвінка коляда! Буде по-родинному тепло і затишно! Перед цим, 8 січня, Оксана Муха запрошує на різдвяний концерт у Івано-Франківську, а 15 січня – у файному місті Тернопіль.

фото: Василь та Зоряна Владики
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2606 / 4.11MB / SQL:{query_count}