“Підприємцям готові відшкодовувати до 50% затрат на виставкову діяльність”

Вікторія Довжик, депутат Львівської міськради, – про маркетингові ваучери у проекті “Купуй львівське”

Малюнок-символ з яскравим левеням у вишиванці на продуктах і промислових товарах вже давно знайомий львів’янам. По ньому ми одразу впізнаємо, що це зроблене у моєму рідному місті. А слоган “Купуй львівське” вже давно звучить не як заклик, а як вияв нашої поваги і довіри до львівських майстрів, пекарів, кравців – усіх, що створюють своїми руками і талантом найкраще, найрідніше. Великий проект – “Купуй львівське” – народився досить давно – у 2009 році. Один з його авторів – Вікторія Довжик, радник міського голови Львова, депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді. Говоримо про новий проект у промоційній кампанії “Купуй львівське”.
– Вікторіє, у жовтні відбувся 11-ий ярмарок львівських виробників. Час на підсумки чи пора нових кроків і змін? Чому і далі найбільша увага саме до підприємців?
– Тема – велика, вона стосується не лише кампанії “Купуй львівське”. Сучасний бізнес загалом – річ гнучка. Малий бізнес – особливо. Ми бачимо і чуємо лише про тих, хто досяг успіху. Але 80% усіх стартапів завершується провалом, і це для економічного розвитку нормально, адже чим більше стартує, тим більше потім буде вдалих і перевірених на невдачах і помилках проектів.
Вхід на ринок в сфері обслуговування простіший. Особливо у Львові. У сфері виробництва – складніше. Не лише пошук ідеї, вільної ніші на ринку, конкурентноспроможності. З першого дня роботи потрібно враховувати вартість обладнання, енергоресурсів, можливості колективу, зарплати тощо.  Але саме виробничий потенціал – дуже необхідний. Він створює додану вартість, що і є основою економіки міста. Ми зацікавлені, щоб було більше успішних виробників. “Купуй львівське” – стратегія підтримки львівського виробника. Це широкомасштабна промоція – логотип, маркування, банери в торгових мережах. Ще – борди, рекламні щити та багато іншого. Загалом, це – маркетинговий механізм , яким всі можуть користуватися.
– Ми у Львові показали хороший приклад усій країні?
– Задум патріотичного маркетингу у торгівлі був вперше застосований ще сто років тому американцями. Але ми були першими в нашій країні. Вже в 2014 році “Купуй українське” стало загальнонаціональним трендом.
– А що ж нового приготував нам 2019-ий?
– У контексті сприяння львівському підприємництву ми розробили нові фінансові механізми. Хочемо запровадити систему відшкодування тим фірмам чи підприємствам Львова, які ведуть активну промоційну діяльність на ярмарках чи виставках товаровиробників. Вони це роблять для налагодження нових зв’язків, для розширення своєї діяльності, але й таким чином рекламують Львів і все львівське. Для цих підприємців готуємо маркетингові ваучери – готові відшкодовувати до 50% витрат на виставкову діяльність.
– Який буде механізм?
– Створена комісія погодить перелік заходів, які ми підтримуємо. Учасники подають документи, прийматиметься рішення і виплачуватиметься відшкодування. Все просто.
– Коли ми можемо чекати на ухвалу?
– На найближчій сесії міськради.
– Вікторіє, що дають ці нові мотивації?
– Дуже часто гарні львівські фірми, які виробляють якісну продукцію, в силу певних обставин чи браку часу і знань, відкладають “на потім” промоцію свого товару. Ми хочемо допомогти, а також і спонукати їх виходити та рекламувати себе, знаходити нових партнерів і споживачів. Чим більші обороти, тим вони будуть більше розвиватись. А разом з ними – економіка усього Львова.
Марта Більська
офіційно

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8642 / 4.37MB / SQL:{query_count}