Дитсадки:зареєстровано петицію проти створення додаткових груп

Авторка документу Оксана Назарук каже, що ідея міськради про перепрофілювання спальних приміщень у групові порушує будівельні та санітарні норми

16 жовтня на сайті петицій до Львівської міськради з’явився документ з вимогою скасувати наказ управління освіти про перепрофілювання спальних приміщень у групові в деяких дитсадках Львова.
Авторка Оксана Назарук посилається на державні будівельні норми, де йдеться про розрахунок площі групових, спальних, ігрових, буфетних та туалетних приміщень у дитячих садочках, інформує Твоє місто. Також вона згадує санітарний регламент дошкільних навчальних закладів. Оксана Назарук каже, що перепрофілювання спальних приміщень наражає дітей на небезпеку, і вимагає скасувати наказ управління освіти.
 “Вимагаємо скасувати наказ управління освіти департаменту гуманітарної політики міськради № 526р від 31.08.2018 року “Про відкриття додаткових груп в закладах дошкільної освіти м. Львова” як такий, що порушує права дітей, норми Конституції України, ЗУ “Про дошкільну освіту”, ДБН В.2.2-4:2018, Санітарного регламенту дошкільних навчальних закладів”, – йдеться в петиції. Станом на 23 жовтня петиція зібрала 372 голоси з необхідних 500 для розгляду міською радою. 
Пілотний проект з відкриття додаткових груп у садочках за рахунок перепрофілювання спальних приміщень запровадили з нового навчального року у майже трьох десятках садочках Львова. Батьки дітей, які відвідують ці садочки, негативно оцінили дії міських чиновників.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9385 / 4.34MB / SQL:{query_count}