Станьте амбасадорами нашої культури у світі

Юних музикантів зі всієї України запрошують долучитися до Молодіжного симфонічного оркестру

Молодих музикантів зі всіх областей та регіонів України віком від 12-ти до 22 років (на момент подання заявки) запрошують до участі у відборі та прослуховуванні до складу Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU.
Участь у прослуховуванні можуть взяти учні або студенти музичних навчальних закладів зі спеціальностей струнні, духові та ударні інструменти.
І лише ті, які пройдуть прослуховування та відбір за участі професійних експертів, увійдуть до складу оркестру та стануть гідними амбасадорами української культури у світі.
Сьогодні музиканти YsOU представляють усі куточки України, зокрема – Львів, Київ, Одесу, Кривий Ріг, Коломию, Бузівку, Вінницю, Луцьк, Золотоношу, Харків, Ківерці, Херсон, Макіївку, Івано-Франківськ, Донецьк, Котюжини, Тернопіль, Сіверськодонецьк і Запоріжжя. І це те, що робить його національним.
„Молодіжний симфонічний оркестр України – одна з найважливіших команд нашої країни на культурній олімпіаді світу, – каже диригентка та  ініціаторка проекту Молодіжний симфонічний оркестр України Оксана Линів. –  Вже від першого свого виступу цей колектив викликав велике захоплення міжнародної спільноти, а проектами 2018 року нам вдалося зробити неможливе – завдяки вражаючим виступам високого професійного класу отримати свій власний статус серед інших відомих молодіжних колективів Європи. Зараз нам відкриваються всі двері і ми з нетерпінням очікуємо продовження”.
Варто нагадати, що Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU створили у 2016 році з ініціативи української диригентки Оксани Линів та трьох німецьких партнерських інституцій – Бетховенського фестивалю в Бонні, Федеративного молодіжного оркестру Німеччини і Deutsche Welle та новоствореного Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt. За результатами прослуховування у грудні 2016 та 2017 років обрали сімдесят молодих музикантів зі всіх куточків України, які стали учасниками Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU. Перший міжнародний тур новоствореного оркестру відбувся спільно з Федеративним молодіжним оркестром Німеччини містами України та Німеччини. Вже у 2018 році молодіжний оркестр у повному складі презентував Україну на концертних майданчиках світового рівня, а саме на Міжнародному фестивалі молодіжних оркестрів Young Euro Classic в Konzerthaus Berlin, відкритті ювілейного концертного сезону в Musikverein Graz, Міжнародному фестивалі класичної музики LvivMozArt.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1305 / 4.35MB / SQL:{query_count}