Запрошують зголошуватись у будівельно-реставраційний кластер

Кластер створюють у формі Громадської спілки. 25 жовтня – установчі збори

У четвер, 25 жовтня, о 19.00 в приміщенні актового залу Личаківської райдержадміністрації (вул. Левицького, 67) відбудуться установчі збори Громадської спілки “Львівський будівельно-реставраційний кластер” (ЛБРК).
“Якщо ви небайдужі до майбутнього пам’яток Львова, якщо ви і ваше підприємство беруть участь у реставрації будівель Львова, якщо хочете добитися відкритості та прозорості у проведенні тендерів, якщо ви за запровадження правил та етичних норм у реставрації та гідну “білу зарплату” ваших працівників – запрошуємо приєднуватись до нас”, – зазначають організатори, інформує прес-служба мерії.
Кластер задуманий як елемент громадянського суспільства та створюється у формі Громадської спілки. Його засновниками можуть виступати виключно юридичні особи, задіяні у процес реставрації пам’яток архітектури (проектні, технологічні, виконавці робіт, технагляду, інші профільні організації). Юридична особа, що є учасником ринку реставраційних робіт у м. Львові та бажає виступити засновником ЛБРК, подає копію установчих документів та оригінал рішення уповноваженого органa управління (протокол зборів ТОВ або рішення засновника ПП) про участь у заснуванні Спілки та обрання представника від організації на установчі збори.
У разі, якщо таким представником буде інша особа, ніж зазначений в держреєстрі керівник – подається також оригінал (нотаріальна копія) довіреності від юридичної особи з належним рівнем повноважень для здійснення представницьких функцій (участь в установчих зборах, голосування, підписання протоколу зборів та статуту Спілки).
З собою на збори представнику також необхідно мати паспорт та довідку про присвоєння коду.
До участі в зборах будуть допущені лише представники тих юридичних осіб, що матимуть необхідний пакет документів.
Також просять надавати пропозиції по статуту та кандидатурах Голови та членів Ради ЛБРК.
Всі інші зацікавлені особи: фізичні особи – фахівці, науковці, громадські діячі, профільні громадські організації та підприємства зможуть в подальшому вступити до членів ЛБРК.
ІНІЦІАТИВНИЙ КОМІТЕТ КЛАСТЕРУ
Балагурак Ігор (ТзОВ “Балко”) – (067) 752-9762;
Лагуш Зеновій (ТзОВ “Лагуш і спілка”) – (067) 675-3003
Лобай Роман (ТзОВ “Еталон-Ком”) – (067) 371-7110
Усіх просять звертатися за додатковою інформацією та з конструктивними пропозиціями.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9720 / 4.35MB / SQL:{query_count}