Тестові маршрутки до Рясного

Відсьогодні і впродовж трьох місяців на новому маршруті автобуси курсуватимуть через Левандівку до площі Кропивницького

фото: Твоє Місто
З четверга, 18 жовтня, ЛКП-1 запускає експериментальний маршрут у Рясне. Автобуси їздитимуть за маршрутом Рясне-2 через вул. Сяйво, Городоцьку і до пл. Кропивницького. Протягом трьох місяців за цим напрямком їздитимуть 5 великих нових автобусів, інтервал руху між якими складатиме орієнтовно 20 хв. Автобуси курсуватимуть з 06.55 до 20.30. Далі у міській раді визначать чи робити такий маршрут постійним.
“Цей експериментальний маршрут буде замінювати маршрут №49. Але він поїде через Левандівку, щоби не дублювати №6А. Ми це планували зробити з вересня, але не встигли. Зараз у тестовому режимі курсуватиме 5 великих автобусів МАЗ. Цей маршрут поки буде без номера, а потім їздитиме під номером 49А”, – пояснив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктуру ЛМР. Таким чином, у міській раді сподіваються, що цей маршрут розвантажить Рясне.
“Та зауважу, що ми проводили експеримент на маршруті №6А, який постійно переповнений, і проаналізували, що 60% пасажирів у цих автобусах не платить. Це найбільший напрямок, на якому не платять. Коли ми запровадили вхід через передні двері, то кількість пасажирів, які оплачують, зросла на 17%. Це говорить про те, що кожен 5-ий пасажир, який повинен платити, навіть при недосконалому контролі, просто не платить. Ми зробили аудіонарізку у салонах, і якщо ситуація залишатиметься незмінною, то будемо змушені зменшити кількість машин. Ми не можемо собі дозволити при такому тарифі, який є, возити безкоштовно тих пасажирів, які повинні платити”, – розповів Орест Хамула, директор комунального підприємства АТП-1, інформує прес-служба ЛМР.
Тим часом місто очікує отримати перші 5 нових автобусів виробництва “Електрон” і інші обіцяні нові МАЗи. Нагадаємо, загалом цього року Львів має отримати 150 нових автобусів – 100 МАЗів і 50 “Електронів”. А поки АТП-1 запрошує на роботу водіїв. Загалом на транспортних підприємствах міста бракує 150 водіїв.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.8966 / 4.35MB / SQL:{query_count}