Нові тарифи за паркування

У Львові знову змінили вартість абонементів на паркування

У вівторок, 16 жовтня, розпочався продаж нових абонементів на паркування у різних зонах Львова. Як розповів під час дискусії Zaxid.net.talk начальник відділу паркування ЛКП “Львівавтодор” Сергій Париляк, пакет на місяць буде дешевшим, аніж планували раніше.
Так вартість місячного абонементa на паркування на закритих паркінгах у першій та другій зоні становить 2800 грн замість 3,7 тис. грн, як пропонувалося. Вартість квартального абонементa становить 7 тис. грн, а піврічного – 12 тис. грн.
Вартість місячного абонементa у цій же зоні, але на відкритих паркінгах, становить 2 100 грн замість анонсованих 2,7 тис. грн. Місячний абонемент коштує 5,2 тис. грн, а піврічний – 9 тис. грн. Місячний абонемент на паркування у другій зоні – поза межами центру – становить 700 грн, що на 100 грн дешевше, аніж планувалось. Вартість квартального абонементa становить 1,7 тис. грн, а піврічного – 3 тис. грн.
Також, зі слів Сергія Париляка, до кожного придбаного абонементa водії отримуватимуть у подарунок місячний проїзний на електротранспорт за 150 грн.
Додамо, що місця для паркування у Львові поділені на дві зони: перша – паркування у центральній частині міста, друга – решта парковок Львівавтодору, що розташовані поза межами центру. Вартість паркування у першій зоні становить 15 грн за годину, у другій – 5 грн.
Абонементи на паркування можна придбати в операторів на закритих паркінгах біля “Вернісажу” та на вул. Валовій. Квартальні та піврічні абонементи почнуть продавати з 1 листопада.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2544 / 4.34MB / SQL:{query_count}