Паркування у Львові: зросте вартість абонементів

Запровадити зміни планують із наступного тижня

У Львові змінили вартість абонементів для паркування на майданчиках, які обслуговує ЛКП “Львівавтодор”. Вартість залежить від зони паркування. Як розповів речник ЛКП “Львівавтодор” Олексій Хміль, вартість абонементів для паркування змінилася, оскільки на початку року зросла ціна паркування на майданчиках ЛКП “Львівавтодор”.
Місця для паркування у Львові поділені на дві зони: перша – паркування у центральній частині міста, друга – решта парковок, які розташовані поза межами центру. Вартість паркування в першій зоні становить 15 грн. За паркування в другій зоні доведеться заплатити 5 грн за годину, інформує “Твоє місто”.
Згідно з новими цінами абонементів, паркування в закритих зонах коштуватиме: за місяць – 3700 грн, за три місяці – 7500 грн, за чотири місяці – 15 тис. грн.
Паркування в центральній частині міста обійдеться за місяць у 2700 грн, за три місяці – 6500 грн, за чотири місяці – 12 000 грн.
У другій зоні паркування коштуватиме: за місяць – 800 грн, за три місяці – 2000 грн і за чотири місяці – 4500 грн. Придбати абонементи на пільгове паркування можна на закритих парковках у касирів на вул. Валова, Лесі Українки на виїзді із зони паркування “Вернісаж”. До кожного придбаного абонемента додаватимуть місячний проїзний на електротранспорт. Запровадити зміни планують із наступного тижня.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.3576 / 4.06MB / SQL:{query_count}