Долучайтеся до втілення дитячих мрій!

Розпочався проект “Благодійна кава – здійсни дитячу мрію”. Діточок Львова та області запрошують писати листи про свої мрії

Якщо є мрії, вони обов’язково мають здійснюватися, тим паче якщо це дитячі мрії. Цього тижня символічно, а саме у День кави, стартував проект “Благодійна кава – здійсни дитячу мрію”, організатором якого є громадська організація “Ділові Українські Жінки у Львівській області”.
Як уже писала “Львівська Пошта”, в серпні жінки провели акцію “Благодійна кава заради добра”, під час якої збирали кошти на придбання канцелярського приладдя для школярів – діточок із родин бійців з числа переселенців із зони АТО. Тоді зібрали понад 16 тисяч гривень! Відтак 32 дитини напередодні нового навчального року отримали необхідне шкільне приладдя.
“Це добре, що відгукнулися соціально відповідальні підприємства, офіси та кав’ярні, за що ми їм вдячні! Це добре, що у Львові є люди, які підтримують соціальні ініціативи. Завдяки акції “Благодійна кава” до нового навчального року ми придбали канцелярське приладдя для школярів – діточок із родин бійців з числа переселенців із зони АТО”, – зазначала виданню Олександра Юрченко – віце-президент ГО “Ділові Українські Жінки у Львівській області” з напряму “Духовність і патріотизм”.
Тепер жінки вирішили продовжити добру традицію і розпочали новий проект задля здійснення дитячих мрій. Діточкам потрібно написати листа про свою  мрію і описати, чому саме ця мрія є важливою. До участі запрошують дітей зі Львова та області. Надсилати листи потрібно на адресу: м. Львів, 79013, ВП ГО “Ділові Українські Жінки”, а/с 4355. 
“Якщо влітку ми проводили благодійний захід саме для дітей переселенців, то зараз проводимо захід для всіх дітей Львова та області! Таким заходом хочемо дівчаток і хлопчиків мотивувати писати і малювати свої мрії. Це мають бути виключно живі листи, а не надруковані на комп’ютері. З їхніх листів дізнаємось, про що мріють діти Львівщини. Хтось мріє про музичний інструмент, хтось про зустріч із зіркою. Можливо, хтось мріє про комп’ютер, однак батьки не можуть реалізувати цю мрію, а дитина завдяки цьому мріє чогось навчитися… Ми певні, що мрія повинна змінити життя дитини на краще, вдосконалити якісь її навички, – розповідає “Львівській Пошті” Юлія Жишко, президент ГО “Ділові Українські Жінки у Львівській області”. Впродовж 20 днів очікуємо листів від діток з усіх куточків Львова та області. Дорогі діти! Малюйте ваші мрії та напишіть, як здійснена мрія змінить чи покращить ваше життя”.
“Зазвичай благодійні заходи спрямовані на певні категорії дітей. А цього разу ми даємо шанс усім дітям Львова та області реалізувати свою мрію. Важливо зрозуміти, про що мріють українські діти у час тотальної комп’ютеризацїі. Ще б пак, сьогодні вони постійно в ґаджетах і перестають спілкуватися наживо… Цією акцією запрошуємо дітей до творчого процесу – чекаємо написаних власноруч листів. Методом жеребкування обиратимемо переможців”, – пояснює Олександра Юрченко. – Певна, що не всі мрії дітей лише матеріальні. Скажімо, хтось хоче з кимось заспівати пісню чи познайомитися зі своїм кумиром-співаком. Можливо, хтось із діточок захоче комусь допомогти. Один із головних меседжів акції – розкрити духовність діточок. Адже ми знаємо, що чимало дітей передають гроші на потреби бійців на фронті, чи, скажімо, для благодійних фондів, зокрема на операції хворій малечі”.
Загалом, зі слів Юлії Жишко, проект “Благодійна кава – здійсни дитячу мрію” є довготерміновим проектом, і його реалізація відбуватиметься впродовж року декілька разів.
Юлія Жишко каже: гарно і так важливо, щоб дитячі мрії втілювалися в життя. Була дитяча мрія і в неї – мріяла, аби батьки купили їй фортепіано. “Вони мені казали, щоб я подумала про якийсь менший інструмент, приміром скрипку. Тішуся, що мою мрію реалізував дідусь, який розумів, що для дівчинки важливо розвивати музичну творчість, бо це естетика, це краса. Ось так завдяки дідусеві маю свою дитячу реалізовану мрію, за що йому вдячна! Тому дуже добре розумію, як важливо, аби дитячі мрії збувалися”.
Організатори заходу запрошують львівські кав’ярні, ресторани та соціально відповідальні компанії 19 і 20 жовтня долучитися до благодійного заходу з реалізації дитячих мрій. Як? Будуть скриньки із позначкою “Благодійна кава – здійсни дитячу мрію”.  Також можна перерахувати гроші на рахунок.
Реквізити:
ВП ГО “Ділові Українські Жінки у Львівській області”.
Р/р 26003053742652, ЄДРПОУ 41958598, МФО 325321, ПриватБанк. Призначення платежу: цільова благодійна допомога. Проект “Благодійна Кава”.
Для реєстрації партнерів, які хочуть доєднати свій заклад чи компанію, а також дізнатися будь-яку іншу інформацію стосовно акції, потрібно звертатися за тел. +380976570111 до Тетяни Котельник, виконавчого директора.
Як зазначають організатори, один день “Благодійної кави” і крапелька наших спільних зусиль мають неймовірну силу, нагородою за які є життєрадісні усмішки маленьких українців!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2482 / 4MB / SQL:{query_count}