Вирішуйте питання одним кліком

Із 2019-го у Львові запрацює “Портал мешканця“ – онлайн-платформа, на якій містяни зможуть вирішувати адміністративні, комунальні, медичні та освітні питання

Набридло стояти у довжелезних чергах заради підпису якогось посадовця? Не розумієте, для чого обходити п’ять-сім кабінетів, щоб поставити одну печатку? Зрештою вам, мабуть, уже просто остогидла ця бюрократія у деяких органах влади.
Аби львів’яни витрачали менше часу, не сиділи у чергах, Львівська міська рада і компанія Mastercard розробили “Портал мешканця Львова“ – електронний кабінет містянина для взаємодії з органами влади у вирішенні різних питань. Портал передбачатиме максимально розширений перелік послуг та сервісів. Також завдяки інтеграції платформи цифрових гаманців Masterpass, на порталі можливо буде оплачувати різні послуги.
“Сьогодні люди прагнуть якомога ефективніше використовувати власний час. Тож ще кілька років тому з’явилась ініціатива “Кабінет мешканця“. Її основним завданням було зменшити кількість відвідувань у мерію. Тобто зробити так, щоб львів’яни ходили не два рази у міськраду щодо вирішення певного питання, а один; не шість разів, щоб отримати потрібні підписи, а лише три. Цей проект успішно працював. Що ж стосується “Порталу мешканця Львова“, то це абсолютно новий проект, завдяки якому мешканці зможуть взагалі не навідуватись у міськраду, а більшість питань вирішувати у режимі онлайн“, – розповів заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко. 
На жаль, поки що українське законодавство не дозволяє повністю усе перевести в електронний варіант. Однак презентація цього порталу уже є величезним кроком до того, щоб показати ресурс національного рівня, який може бути цілком корисним і конкурентним.
“Незабаром “Кабінет мешканця“ перетвориться на “Портал мешканця“, на якому буде значно більше послуг і можливостей. Наша команда попрацювала над входом і дизайном інтернет-сторінки. Тепер мешканцям буде значно легше розібратись на сайті. Загалом “Портал мешканця“ буде більш відкритим для львів’ян, використовувати його буде набагато зручніше. Наголошу, що це абсолютно новий продукт, який відповідає усім запитам сучасної технології, запитам мешканців. Впевнена, що усі львів’яни отримають задоволення від користування цим порталом. До слова, завдяки цьому продукту зможемо трішки “розвантажити“ наші ЦНАПи. Оскільки подати будь-які заяви чи здійснити оплату, мешканці зможуть безпосередньо на “Порталі мешканця Львова“, – зазначила начальник управління ІТ Львівської міськради Марта Романяк.
Передумовою для створення онлайн-порталу стало опитування серед жителів міста, ініційоване компанією Mastercard. Йог мета – визначити найбільш затребувані серед мешканців функції для розвитку майбутнього порталу.
“Опитування показало, що люди потребують досить простих речей – оплачувати послуги онлайн, вирішувати адмінпитання з дому, знати, що відбувається у місті. Тож портал передбачає максимально розширений список послуг та сервісів. У режимі он-лайн львів’яни зможуть оплачувати різні послуги, Інтернет, штрафи ПДР, купувати квитки тощо. Також зазначу, що реєстрація особистого кабінету, навігація на сайті буде спрощена. Так, зареєструватись тепер можна за допомогою Facebook“, – розповів віце-президент з розвитку бізнесу Masterсard Europe Андрій Клесов.
З його слів, зараз триває проектування дизайну порталу, тож мешканцям Львова слід очікувати запуск проекту вже на початку 2019-го.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9619 / 4.1MB / SQL:{query_count}