Мощі Святого Антонія привезуть до Львова

З 14 до 24 вересня у Львові будуть виставлені до почитання мощі святого Антонія Падевського

Паломництво очолять два ченці-францисканці – Евдженіо Каніл та Даніель Фечета, які привезуть святиню з італійської Базиліки святого Антонія, про що повідомив адміністратор Архикатедрального собору св. Юра отець Роман Кравчик.
З його слів, це визначна подія для всієї України, адже частинки тіла цього святого будуть у нашій державі уперше. Підготовка до цього тривала цілий рік. Реліквії складаються з двох частин: одна в позолоченому бюсті, а інша у срібному футлярі. Мощі Святого Антонія унікальні тим, що його язик та підборіддя – нетлінні.
 “Святий Антоній за життя прославився талантом проповідника і збирав проповіді тисячі вірян. Завжди, коли до міста приїздять мощі якогось святого, то люди питають від чого він допомагає. То Святий Антоній допомагає у всіх сферах людського життя та буття. Святий Антоній допомагає віднайти чистоту, бо був вихований у чистоті”, – повідомив капелан Львівської міськради отець Павло Дроздяк.
Мощі у Львові прибудуть 14 вересня, а о 18.00 будуть виставлені до почитання у Соборі Святого Юра. З нагоди цього відбудеться Божественна Літургія. Храм для відвідувачів буде відчинений кожного дня, з 07.00 до 22.00, інформує Твоє місто. Як зазначив отець Роман Кравчик, якщо люди будуть й після 22-ї, то графік продовжать 18 вересня мощі перебуватимуть в храмі святого Антонія з Падуї, що на Личаківській. З 19 по 21 вересня пройдуть реколекції. Мощі будуть виставленні до обіду 24 вересня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.5105 / 4.06MB / SQL:{query_count}