Їздитимемо новими білоруськими автобусами

16 автобусів уже в АТП-1. З наступного тижня поступово вони виїжджатимуть на маршрути

Цього тижня перші великогабаритні автобуси МАЗ білоруського виробника  передали АТП-1. Загалом до кінця року місто має отримати 100 МАЗів і 50 Електронів, відповідно до підписаної угоду ЛК “АТП-1” з АБ “Укргазбанк” на придбання автобусів на умовах фінансового лізингу. Транспорт уже розмитнений і перебуває в автопарку комунального підприємства, що на вул. Авіаційній.
“Нові МАЗи передусім вийдуть на ті маршрути, які обслуговує АТП: №16, 46. А також на маршрут №47. А наступну партію автобусів скеруємо  на маршрути №10 та №45. Оскільки зараз наші орендарі випускають на них доволі мало автобусів, відповідно ми ці маршрути заберемо собі, а їм пропонуватимемо інші”, – розповів Орест Хамула, директор ЛКП “АТП-1”. 
Поки що нові автобуси тестуватимуть на всіх міських маршрутах. Вартість автобуса МАЗ разом із розмитненням – 122 тис. євро, інформує прес-служба ЛМР. Та, зі слів Ореста Хамули, зараз АТП-1 у пошуку водіїв. Зараз набрали водіїв на 10 нових автобусів.
Окрім того, Олег Партика, в. о. начальника управління транспорту Львівської міськради нагадав, що у п’ятницю останній день прийому документів на конкурс перевізників. Тоді як до цього часу ще ніхто не подався. Після проведення конкурсу буде пауза у десять днів на укладання договорів. І з середини жовтня усі автобуси мали б виїхати по нових маршрутах. Важливо, що транспортна схема також буде змінена, додав він: “Частково змінили маршрут №47: продовжили його з пл. Різні до станції Підзамче. Замість пр. Чорновола та вул. Липинського 48 маршрут курсуватиме по вул. Б.Хмельницького. Також до заводу “Провесінь” ми продовжили 18 маршрут”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7558 / 4.07MB / SQL:{query_count}