Тисяча діток народилися у Перинатальному

На продовження робіт з реконструкції центру виділили 15 млн грн

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі цього тижня народилася тисячна дитина. Дівчинка вагою 3450 г та ростом 52 см народилась вночі 10 вересня. Породіллю привітала директор Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.
“Минуло 77 днів від перших пологів після початку роботи відновленого акушерського корпусу. Ольга Рій з Жидачівщини народила тисячну дитинку. Вітаємо щасливих батьків і всю родину! Нехай маленька Діана росте здорова і щаслива, а наша вишиванка і вітання будуть доброю згадкою. Ольга Рій та її мама просили відзначити професійність, доброзичливість і увагу персоналу”, – зазначає Ірина Микичак. – Особливо приємно, що пані Оля, яка народжувала першу дитину кілька років тому в Італії, відзначає, що у нас значно кращі умови і рівень допомоги. Дякую, колеги! Взята висока планка – це і дуже висока відповідальність!”
В акушерському корпусі центру, який відкрили 22 червня, окрім відділення патології для вагітних і пологових залів, є операційний блок, реанімаційні відділення для дітей та дорослих, відділення новонароджених, відділення патології новонароджених тощо.
Тим часом на продовження робіт з реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру (ІІ пускового комплексу) урядовою постановою у 2018 році із загального фонду держбюджету обласному бюджету передбачена субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 30 млн грн, з яких  отримано 15,1 млн грн. Вказані кошти перерахували управлінню капітального будівництва облдержадміністрації як головному розпоряднику коштів, інформує прес-служба Львівської ОДА.
Також надійшли кошти з держбюджету та перераховані Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, головному розпоряднику коштів, на заміну ліфтів у лікувальному закладі “Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр” в сумі 1,3 млн грн із передбачених 2,7 млн грн річних призначень.

Номери телефонів Перинатального центру:

Приймальний покій: 259-19-44.
Пологове відділення:
Завіду­вач відділенням/ординаторська – 259-19-40;
Старша акушерка – 259-19-41.
Післяпологове відділення:
Завідувач відділенням/ординаторська/старша акушерка – 259-19-45.
Дитяче відділення:
Завідувач відділенням/ординаторська – 259-19-43;
Старша медсестра/пост – 259-19-42.
Патологія вагітності:
Завідувач відділенням/ординаторська – 259-19-57;
Старша акушерка/пост – 259-19-58.
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії:
Завідувач відділенням/ординаторська – 259-19-59;
Старша медсестра/пост – 259-19-54.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.2469 / 4.07MB / SQL:{query_count}