Полетимо Ryanair зі Львова

Загалом з України можуть літати сім додаткових рейсів авіаперевізника

У 2019 р. ірландський лоукостер Ryanair планує запустити з України 7 нових рейсів до Польщі, зокрема й зі Львова – 2. Відтак зі Львова лоукост може відкрити додаткові рейси до Варшави та Кракова. Крім цього, з Києва Ryanair має намір запустити рейси до Варшави, Бидгоща, Кракова, Познані та Вроцлава, інформує Твоє місто
Перший рейс з Україні ірландський бюджетний авіаперевізник здійснив 3 вересня з Києва до Берліна. Зі Львова він почне літати 31 жовтня. Зокрема у розкладі зазначені рейси до Дюсельдорфа, Меммінгена, Варшави, Кракова та Лондона.  
Нагадаємо, що це друга спроба бюджетного авіаперевізника вийти на український ринок. Торік у березні ірландський лоукостер заявив про прихід в Україну, зокрема у аеропорти Києва та Львова. Однак вже в липні авіакомпанія не змогла домовитися з аеропортом “Бориспіль” та скасувала свій прихід в Україну. Ryanair із другої спроби офіційно вийшов на український ринок у березні. Тоді львівський аеропорт та керівництво лоукостера уклали угоду та оголосили про відкриття рейсів до Німеччини, Польщі та Великої Британії. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.7771 / 4.06MB / SQL:{query_count}