Фотографи, подавайтеся на конкурс

Кращі світлини представлять на виставці “Наші Герої”

Обласна асоціація місцевих рад “Ради Львівщини” спільно з Агенцією регіонального розвитку Луганської області проводить фотоконкурс “Наші Герої” в межах проекту “Україна єдина: Журналісти Львівщини та Луганщини “за”!”.
Впродовж місяця просять фотомитців Львівщини та Луганщини надсилати свої кращі фото (до 5 світлин) наших захисників, урочистих заходів та акцій за участі військових, фото з фронту, східних рубежів, які б демонстрували силу та велич нашої армії та незламний дух наших Героїв.
Відтак буде відібрано 25 кращих світлин, які, за згоди авторів, будуть представлені на фотовиставці в холі Львівської облради, а також у фойє Луганської ВЦА та приурочені до Дня захисника України, який відзначаємо щорічно 14 жовтня на Покрови. 
Фотороботи також будуть поширені через фейсбук-сторінку, сайт облради та ВЦА, де буде проведено голосування на відбір кращих трьох світлин, які отримають винагороду: за перше місце – 2 тис. грн, друге – 1, 5 тис. грн та 1 тис грн за третє місце відповідно, інформує прес-служба облради.
Фото (оригінали в хорошій якості) потрібно надсилати на електронну адресу: press.lvivoblrada@gmail.com Кінцевий термін подання фото: 3 жовтня 2018 р. До кожного фото потрібно додати назву, ім’я і прізвище автора, контактний телефон, дату та місце, де воно було зроблено.
Голосування за кращі фото розпочнуться одразу після відкриття виставки, яка триватиме впродовж місяця, за цей час також будуть визначені переможці фотоконкурсу.
“Сподіваємося на активну участь фотомитців Львівщини та Луганщини у конкурсі “Наші Герої”, який покликаний налагодити міжрегіональні контакти, об’єднати зусилля задля підтримки наших захисників, а також зробити відомими для загалу імена наших Героїв та прославити їх у фотороботах, виставках”, – зазначають в облраді.
Проект реалізують в рамках Програми “Змінимо країну разом”, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласного бюджету Львівської області та компанії ДТЕК.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.4669 / 4.07MB / SQL:{query_count}