Англійська мова як інвестиція у майбутнє

Чому так важливо вчити іноземну, які у Львові є мовні школи та яка вартість курсів

Дедлайн, лайфхак, маст-хев – а ви вже знаєте ці слова, які так швидко проникли у наше життя? Якщо ще 20 років тому знанням англійської мови можна було справді здивувати, то нині це вже навіть не перевага, а радше необхідність. Без знання англійської важко працевлаштуватись на хорошу фірму з високою заробітною платою. А такі галузі, як ІТ, готельно-ресторанна справа, а також філії іноземних компаній у Львові, навіть не запрошують на співбесіду осіб, які не мають відповідного рівня володіння іноземною мовою (В2 – вище середнього).
Безперечно, жоден репетитор чи викладачі на курсах не навчать розмовляти англійською за чітко визначений термін. Ніхто не вкладе знання у вашу голову. Лише власні старання і чітко поставлені цілі допоможуть вивчити мову і вільно заговорити з іноземцями. Однак саме курси або репетитор зуміють спрямувати вас у потрібне русло, стануть певною допомогою. Тож “Львівська Пошта” склала топ-5 мовних шкіл Львова. Усі викладачі, звісно, нахвалювали свою школу та свою методику. Проте в дечому вони таки мали єдину позицію: аби вивчити і знати мову, потрібно багато працювати і під час навчання, і пізніше, щоб підтримувати свій рівень знань.
“Азбука світу”. Тут студенти вивчають англійську, польську, німецьку, французьку та навіть китайську і японську мови. Викладачі мовної школи використовують власні програми і новітні методики викладання, які дозволяють вивчити мову з використанням ігрових прийомів і асоціативних форм.
“Питання вивчення іноземної мови дуже цікаве. Однозначної відповіді як і за який термін її можливо вивчити не існує. Усе залежить від кількох факторів: поточний рівень знання мови, цілі, здібності до вивчення мови та ставлення до самого процесу навчання. Наша методика навчання працює дуже просто. Ми освоюємо мову не тоді, коли вивчаємо правила, а коли використовуємо її в повсякденному мовленні. Дати максимальну мовну практику на заняттях – мета наших курсів”, – розповідає викладачка мовної школи Юлія.
Ціни тут залежать від кількості занять на тиждень. Курс іноземної мови, який триває два з половиною місяці та передбачає два заняття на тиждень по 1,5 год коштує 2780 грн (тричі на тиждень – 3580 грн). Ця ціна включає вартість навчальних матеріалів. Окрім цього, у мовній школі проводять індивідуальні заняття, вартість яких становить від 140 грн за годину. Після завершення навчання у “Азбуці світу”, студенти отримують сертифікати з вказаним рівнем володіння іноземною мовою. Ці сертифікати визнаються навчальними закладами країн Європи та Північної Америки. Також цей сертифікат дозволяє продовжити навчання за кордоном.
Офіси мовної школи розташовані на вул. Сахарова, 42/107, просп. Чорновола 67г (ТЦ “ІнтерСіті”) 3-й поверх; просп. Червоної Калини 62а (ТЦ “ІнтерСіті”) 2-й поверх. Подробиці за тел. 098 575 7999.
“International House” – всесвітня мережа мовних шкіл, які скеровують свою діяльність на впровадження високих стандартів якості й інновацій в освітній процес. На цей момент у мережі є понад 150 шкіл у більш ніж 50 країнах. У “International House” у Львові щороку навчається понад 600 студентів.
“Що б не обіцяла реклама, не існує якихось спеціальних методик, наприклад, “англійська за 2 місяці”, “англійська втричі швидше” чи щось тому подібне. Якби хтось володів такою методикою, то вже давно став би мільйонером, а ми б усі збанкрутували. Наша програма не є унікальною. Унікальними є наші викладачі. Вони поєднують у собі знання мови, комунікативної та інших методик викладання, постійний професійний розвиток, любов до своєї роботи, а також вміння планувати заняття так, щоб студенти отримували максимальну користь і задоволення від занять”, – розповідає директор Львівської філії “International House” Маріанна Ільїна.
Тут проводять курси для дорослих, дітей та для компаній. Також є спеціальні програми підготовки до іспитів TOEFL, IELTS, TKT, ILEC, а також до ЗНО. Ціна за відвідування курсу загальної англійської складає 3360 грн за 24 заняття по 1,5 год. Заняття відбуваються тричі на тиждень. Якщо відвідувати цей курс з 9.00 до 14.00, то діє економ-пропозиція: 2760 грн за ті ж 24 заняття по 1,5 год. Ціна за відвідування спеціалізованої англійської для тих, хто готується до іспитів – 4600 грн за 24 заняття по 1,5 год. Перше заняття безкоштовне.
Офіс мовної школи розташований на пл. Петрушевича, 3 на 4-ому поверсі, 423 кімната. Подробиці за тел. 068 494 7174.


“Green Forest” – частина найбільшої мережі шкіл англійської мови в Україні, в якій щороку навчається близько восьми тисяч студентів. Сьогодні знання іноземної мови, зокрема англійської, вкрай важливе і необхідне для людини. Завдяки євроінтеграції попит і необхідність у вивченні англійської щороку зростає, розповідає Олена Терьохіна, керівник Львівської філії мовної школи “Green Forest”.
“В2 – це рівень вище середнього. На цьому рівні людина може вільно розмовляти англійською. Досягти цього реально за шість-вісім місяців. Звісно, все залежить від старань людини та від того, наскільки ефективно вона займається. Тобто це мають бути не лише курси, а й вивчення англійської самостійно – перегляд фільмів, читання книг, прослуховування музики англійською. Кожна людина сприймає інформацію по-різному. Комусь краще один раз побачити, ніж десять разів почути, а комусь – навпаки. Тобто людина має, насамперед, визначити свої сильні сторони, за допомогою яких їй буде легше вчити мову”, – наголошує Олена Терьохіна.
Ціна за відвідування стандартного курсу англійської – 3600 грн за чотири місяці занять, які проходять тричі на тиждень по 90 хв. Вартість інтенсивного курсу складає 3500 грн за дев’ять тижнів занять, які відбуваються чотири рази на тиждень по 110 хв. Також у школі є курс вивчення англійської на вихідних – 3500 грн за заняття у суботу і неділю по 220 хв впродовж дев’ятьох тижнів.
“Стосовно підходу до вивчення мови – курси чи репетитор, то вибір залежить від того, що людина має на меті та від особистих характеристик. Якщо людина прагне покращити розмовний рівень, то необхідна комунікація, а, отже, варто обрати курси. Також, якщо говорити про початковий рівень, то для цього рівня необхідний комунікативний підхід, щоб людина змогла заговорити. Якщо ж людина хоче зосередитись на вивченні граматики, то краще обрати індивідуальні заняття”, – каже Олена Терьохіна.
Офіси мовної школи розташовані на вул. Данилишина, 6; вул. Театральна, 6, оф. 3 (3 поверх); пл. Ринок, 38, оф. 1 (2 поверх). Подробиці за тел. 093 170 4505.
“Everbest” – мовна школа, яка пропонує якісно вивчити англійську мову на розмовному рівні в інтенсивному режимі за спеціальною методикою. Заняття на навчальних курсах в школі проходять насичено, жваво, цікаво.
“Світ не стоїть на місці, він диктує умови на прискорення темпу життя в усіх його аспектах. І навчання не є виключенням. Саме знання, які ми отримуємо протягом навчального процесу, є трампліном до вдалої кар’єри, яку хочеться почати робити якнайшвидше. Ось чому ми намагаємося різними методами скоротити терміни навчання, при цьому не втративши ефективності. А якщо докладати зусилля з свого боку, то результат неодмінно вразить!”, – наголошує викладачка мовної школи Ольга.
Тривалість інтенсивного курсу – три місяці. Загальна кількість занять в курсі – 35. Тривалість кожного з них по 2,5 год. Загалом виходить по 7,5 год. англійської мови щотижня – це одна з основних причин швидкого досягнення результату. Вартість курсу навчання – 3850 грн.
Офіс мовної школи розташований на вул. Ляйнберга, 5 (неподалік ТЦ “Магнус”). Подробиці за тел. 098 732 3239.
“Green Сountry”. На заняттях ви потрапляєте в різні ситуації, де змушені використовувати певні слова та граматичні конструкції. В результаті, ви починаєте розуміти і відчувати іноземну мову, вона перестає бути для вас чимось чужим і незрозумілим.
Навчання у школі доступне для дітей віком від шести до 16 років. Кожен рівень передбачає проходження двох семестрів. Комплексний курс включає заняття з лексики, граматики та розмовної практики. Семестр триває чотири місяці, є 30 занять по 80 хв. Заняття відбуваються двічі на тиждень. Вартість – 3600 грн за семетр + навчальні посібники за 400-500 грн/рік. Курс розмовний включає заняття з носієм мови: розмовний практикум + майстер-класи/досліди/ігри. Семестр триває три місяці, включає 24 заняття по 45 хв. Заняття відбуваються один раз на тиждень. Вартість – 2050 грн/семестр + 150 грн за навчальні матеріали. Також у школі є курс “Лайфхаки ЗНО”, який передбачає ефективну підготовку до іспиту. Семестр триває три місяці, включає 12 занять по 110 хв. Вартість – 2200 грн/семестр.
Офіси мовної школи розташовані на вул. Коперника, 50; вул. К. Левицького, 4. Подробиці за тел. 067 153 5105.
Наталя Пиртик, журналіст телеканалу “ЗІК”, співавтор проекту “У пошуках Європи”:
– Мені потрібно було вивчити англійську для роботи. Поїхавши кілька разів за кордон, зрозуміла, що мій рівень знання іноземної є недостатнім. Побачила проблему, вирішила її виправити. Однак я не знала, з чого мені починати вчити англійську. Тому вирішила доручити це репетиторові. Вважаю, що я не помилилась. Найголовніше, що він зробив – скерував мене на правильну дорогу вивчення мови. Бо можна знати багато слів, працювати з часами. Мій репетитор, власне, показав мені ефективні схеми вивчення англійської. Він навчив мене вчити мову з різних сторін: і фільми дивитись іноземною мовою, і книги читати, і їздити за кордон, щоб слухати мову наживо. Усі ці чинники в комплексі допомогли мені покращити мій рівень англійської. Англійську мову я почала посилено вивчати вже у зрілому віці. Спершу для мене це навіть було тягарем: основна робота, маленька дитина, хатні обов’язки та ще й заняття з англійської. Тож ми з репетитором одразу домовились, що працюємо півроку, а тоді він робить висновок, чи вдасться мені осилити іноземну мову, чи ні. Згодом репетитор сказав, що з мене будуть люди, і далі я вчила англійську самостійно. Читала казки англійською, регулярно вчила нові слова. Досі у мене залишилась традиція один раз на тиждень дивитись фільм англійською. Певна: все по крупинці дає бажаний результат. Коли до тебе говорять будь-якою іноземною мовою, а ти розумієш, ба більше – можеш відповісти, тоді з’являється повага до самої себе. Це важливо. Це не порівняти із високою зарплатою, класними проектами. Бо коли стоїш, як баран, тобі щось пояснюють, а ти не можеш зрозуміти, що від тебе хочуть, то почуття сорому охоплює. Рівень відношення до себе впливає і формує все: і бюджет, і успіх, і саму жінку. Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина! Тож вчіть мови!
Ольга Гринькевич, доцент кафедри статистики ЛНУ ім. І. Франка:
– Обрала мовну школу “International House” за рекомендацією своєї колеги – викладача англійської мови. Зарахували мене на той рівень, який я продемонструвала за результатами тестування. Навчанням я задоволена. По-перше, воно проходить з використанням актуальних навчальних матеріалів. Теми, які ми вивчаємо, нині є цікавими у Великій Британії та США. По-друге, обсяг людей у групах є невеликим, що дає змогу більше спілкуватися як з викладачем, так і з одногрупниками. Чому почала вивчати англійську? Бо сьогодні для викладачів мовна компетенція (знання англійської, французької, чи німецької) є важлива. Наукова література представлена здебільшого англійською мовою. Також за бажанням викладач може проводити заняття іноземною мовою. Тобто знання англійської нині такий собі must have для сучасних людей. Тим паче, що два роки тому володіння іноземною мовою стало необхідністю для викладачів. Згідно нових положень Міносвіти, викладач може отримати вчене звання доцента або професора лише за умови підтвердження знання іноземної на рівні не нижче В2 (вище середнього – “Львівська Пошта”). Тобто без підтвердження мовної комунікації викладач не отримає вченого звання. Для студентів знання іноземної мови – це можливість брати участь у програмах міжнародного обміну, наприклад, Erasmus+. Із третього курсу студент, який має високу успішність (середній бал вище за чотири), і володіє іноземною мовою тих країн, які є членами програми Erasmus+, може навчатись у закордонному виші. Ось, наприклад, з економічного факультету Франкового вишу щороку від 10 до 50 студентів їдуть навчатись до іноземних вишів за цією програмою. Цікаво, що у країнах Європи не вважають, що у людини якісна освіта, якщо вона під час навчання бодай один-три місяці не здобувала освіту в іноземному виші. А якщо студент не володіє іноземною мовою, то він просто не зможе реалізувати таку можливість.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.9692 / 4.21MB / SQL:{query_count}