Не прогавте!

Вуличні акції безкоштовного чіпування домашніх собак

ЛКП “Лев” звертається до львів’ян: не прогавте остан­ній шанс безкоштовно прочіпувати вашого собаку. “У межах проекту з безкоштовного чіпування господарських песиків у Львові нашу друзі та партнери Animal-id.info UA проведуть виїзну акцію, аби ви змогли зручно та швидко ідентифікувати чіпом вашого чотирилапого друга”, – зазначають у ЛКП “Лев”.
Уже понад 8 місяців у Львові триває соціальний проект, у межах якого господарі можуть безкоштовно ідентифікувати свого песика електронним мікрочіпом міжнародного зразка в ЛКП “Лев” та інших ветеринарних клініках міста. Понад 4000 львів’ян уже скористались цією можливістю та подбали про безпеку свого улюбленця. Вересень 2018-го – останній місяць проекту. Тож запрошують поспішити та поділитися цією інформацією з друзями.
Виїзна акція з безкоштовного чіпування відбудеться за таким розкладом:
7 вересня – з 17.00 до 20.00 – вигульний майданчик для собак у парку Івана Франка. 8 вересня  – з 09.00 до 11.00 – вигульний майданчик на вулиці Стрийській, 75; з 13.00 до 15.00 – проспект Червоної Калини, 81 біля кінотеатру ім. О. Довженка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7483 / 4.06MB / SQL:{query_count}