Штрафи по-новому з вересня

Львів планує закупити ще чотири нових евакуатори. Разом з наявними їх буде – вісім

В Україні 27 вересня вступає в дію Закон “Про реформування сфери паркування транспортних засобів”. Виносити постанови за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів матимуть право не лише поліцейські, але й “інспектори з паркування”.
У Львові планується, що інспектори з паркування працюватимуть як посадові особи при управлінні безпеки міста, про що розповів “Гарячій лінії міста” керівник управління Юрій Діль. З його слів, місто активно готується, аби закон діяв на вулицях Львова з першого ж дня.
Зокрема, планують, що кількість інспекторів з паркування сягне до 30. На початках працюватиме 10-15 осіб. Вже є фаховий кандидат на посаду керівника відділу, невдовзі буде проводиться відбір кандидатів, після чого вони пройдуть навчання.
Втім, треба ще багато чого встигнути зробити в правовому полі. “Важливо, щоб на найближчій сесії міськради депутати проголосували за зміни до Положення про управління безпеки міста для створення нового відділу інспекторів з паркування. Також необхідно затвердити нову структуру управління, кошторис та штатний розпис”, – зазначає Юрій Діль.
Орієнтовно в середині вересня буде створена спеціальна робоча група, в яку увійдуть представники управління безпеки міста, міські депутати, керівники відповідних виконавчих структур.
Поза тим, Кабмін й досі не прийняв низку важливих підзаконних актів. У свою чергу міська влада не сидить склавши руки, і найближчим часом надасть уряду власні проекти. Також заплановано обговорити з МВС, Мінюстом і Держприкордонслужбою питання отримання доступу до відповідних баз даних цих підрозділів.
В управлінні безпеки міста певні: навіть, якщо евакуювати авто по-новому з першого дня не вдасться, то з випискою штрафів проблем не буде: невірно припаркований автомобіль фіксується на фото, далі інспектор залишає на авто повідомлення. Якщо водій сплачує штраф у перші ж дні, його розмір суттєво менший, якщо протерміновує – сума штрафу зростає. У випадку подальшої несплати не потрібно звертатись до суду — діє виконавча служба.
Зі слів Юрія Діля, місто планує закупити ще чотири нових евакуатори. Разом з наявними їх буде – вісім.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8563 / 4.08MB / SQL:{query_count}