Перевищуєте швидкість? Відеокамери все фільмуватимуть

На безпеку доріг Львівщини передбачили 15 мільйонів

На магістральних дорогах Львівщини встановлять спеціальні радари для вимірювання перевищення швидкості, про що повідомив керівник департаменту дорожнього господарства Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло.
“Додатково встановимо понад 70 камер, з них – до тих, що вже встановлені, будемо мати 50 камер відеонагляду, які зможуть фіксувати перевищення швидкості та інші порушення правил дорожнього руху з фіксацією номерних знаків”, – зазначив Роман Кокотайло. Втім, штрафувати водіїв через фото- та відеофіксацію їхніх порушень можна буде тільки тоді, якщо у парламенті приймуть зміни і нададуть поліції такі повноваження.
Крім цього, у ЛОДА виділили мільйон гривень на освітлення переходів. Зокрема, 68 переходів обладнають LED-лампами і встановлять три світлофори. Нині на Львівщині вже є 200 таких переходів, інформує tvoemisto.tv.
Роман Кокотайло зазначив, що від 2016 року на безпеку дорожнього руху в області витратили понад 20 млн гривень. За цей час встановили 24 камери відеонагляду. Цього року на безпеку доріг передбачили 15 млн гривень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.2267 / 4.06MB / SQL:{query_count}