Площа Двірцева чекає ремонту

Знову оголосили тендер на реконструкцію площі. Розпочати аукціон серед учасників тендеру планують у жовтні

ЛКП “Львівавтодор” оголосив повторний тендер на реконструкцію площі Двірцевої. Подавати пропозиції можна до 13 вересня. Очікувана вартість робіт становить 167,6 млн гривень. Відповідну документацію оприлюднили на сайті електронних закупівель Prozorro.
Попередній тендер, який оголосили на початку липня, скасували, бо на торги подались тільки дві компанії. Через невідповідність документів однієї з компаній тендерній документації, до аукціону допустили лише ТОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”. Втім, відповідно до законодавства про публічні закупівлі, у аукціоні мають брати участь щонайменше дві компанії.
Розпочати аукціон за новим тендером планують з 19 жовтня. Згідно з документацією попереднього тендера, роботи планували завершити у травні 2020 року, але за оновленою інформацією, кінець робіт перенесли на 30 вересня 2020 року, інформує tvoemisto.tv.
Спершу на площі мають демонтувати дорожнє та тротуарне покриття, зупинки громадського транспорту, дорожні знаки та дерева.
Натомість трамвайні колії мають замостити бруківкою з колотого та булижного каменю на ЦПС та встановити автоматизовані стрілочні переводи. Трамвайні колії прокладатимуть на підколійні залізобетонні плити. Крім цього, вздовж трамвайного маршруту замінять контактну мережу. Поблизу кінцевої зупинки також облаштують приміщення диспетчерської та електронне інформаційне табло. Пізніше тут озеленять територію та реконструюють фонтан.
На початку квітня ЛКП “Інститут просторового розвитку” представило оновлений проект реконструкції Двірцевої площі поблизу головного залізничного вокзалу. Згідно з візуалізацією, на площі побільшає зелені та зупинок для громадського транспорту, а рух автомобілів та пішоходів планують розділити на чотири смуги.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.6712 / 4.06MB / SQL:{query_count}