Благодійне сходження на гору Пікуй

Організатори хочуть зібрати кошти на спеціальний візок, який допоможе людям із церебральним паралічем підкорювати гори

У межах Міжнародного дня альпінізму, 12 серпня на Львівщині відбудеться благодійне сходження на гору Пікуй, яка є найвищою вершиною Львівської області. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА. 
Благодійне сходження має на меті зібрати кошти на одноколісний візок — “джульєтку” із електропідсилювачем для проекту On 3 wheels (“На трьох колесах”). За допомогою цього спеціального візка люди з церебральним паралічем матимуть змогу подорожувати горами.
 “Ми з друзями організовуємо походи в гори для людей з інвалідністю. Торік таких походів було 12. У цьому році ми плануємо організувати стільки ж. За допомогою цього візка ми організували уже 5 походів. До нас дуже часто звертаються прості активні українці, що хочуть організувати походи для друзів – осіб з інвалідністю. Тому дуже часто ми надаємо цю “джульєтку” їм у безкоштовне користування. Такий пристрій з електропідсилювачем дозволить економити час і сили під час сходження на вершину”, – розповів співзасновник проекту On 3 wheels та організатор подорожей для осіб з інвалідністю Олександр Луцик.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2513 / 4.34MB / SQL:{query_count}