Почався ремонт фасаду Гарнізонного храму

Підрядна організація ПП “Оберіг Груп” на замовлення управління охорони історичного середовища Львівської міської ради розпочала ремонт фасаду Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла (з боку просп. Свободи). Роботи триватимуть до кінця року

Про це інформує прес-служба ЛМР.
“Ми поставили риштовання і зараз оббиваємо штукатурку, яка простукується, та вирізаємо екрани зі штукатурки, яка не тримається. Тобто зараз триває очистка, вирізання зіпсованої штукатурки та засвердлювання штирів у ті місця, де штукатурка в кращому стані. На фасаді частини карнизів будемо доробляти з нового каменю. Також там немає шматків металевих поручнів і балясин. Їх будемо відтворювати за аналогом старих”, – повідомив Віктор Проданчук, директор ПП “Оберіг Груп”.
Роботи триватимуть до кінця року. Їхня вартість становить більш ніж 1 млн грн, які виділив міський бюджет Львова.
Нагадаємо, що в 2018 році у бюджеті розвитку міського бюджету м. Львова на проведення реставраційних і ремонтних робіт управління охорони історичного середовища передбачило 36,1 млн грн. Зокрема, на ремонтно-реставраційні роботи даху храму блаженного Климента Шептицького на вул. Кривоноса, 1; храму Пресвятої Євхаристії з келіями на пл. Музейній, 3; храму Пресвятої Трійці на вул. Тершаковців, 11-а; капітальний ремонт сходів на пл. Князя Ярослава Осмомисла, які ведуть до церкви Матері Божої Неустанної Помочі.
Також у 2018 році за гроші міського бюджету Львова – 840 тис. грн. – виготовлять проектно-кошторисну документацію для реставраційно-ремонтних робіт низки сакральних споруд Львова, а саме: колишніх келій костелу францисканок (вул. Лисенка, 45); храму Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Грушевського, 2); Успенської церкви (вул. Руська, 7); церкви святого Іллі (вул. Дорога Кривчицька, 113); церкви Матері Божої Неустанної Помочі.
Також цього року завершать ремонтно-реставраційні роботи в храмі святого Миколая на вул. Б. Хмельницького, 28 і реставраційно-ремонтні роботи в церкві святої Параскеви П’ятниці на вул. Хмельницького, 77. Роботи на цих об’єктах розпочали в 2017-ому.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.6396 / 4.07MB / SQL:{query_count}