У Львові модернізували винищувачі для української армії

Державне підприємство “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод” у тісній кооперації з іншими підприємствами держконцерну “Укроборонпром” завершило роботи з модернізації винищувачів МіГ-29 до рівня МіГ-29МУ1

Про це повідомила прес-служба державного концерну “Укроборонпром”.
Два модернізовані бойові літаки вже передали безпосередньо в одну з військових частин. “Ці літаки пройшли капітальний ремонт із продовженням ресурсу, отримали потужнішу радіолокаційну станцію, яка дає змогу збільшити дальність виявлення повітряних цілей, а також інтегровану в бортовий радіонавігаційний комплекс систему супутникової навігації. Крім того, були значно розширені можливості контролю і реєстрації функціональних параметрів технічного стану літака, двигуна і ряду бортових систем”, – сказано в повідомленні.
Нагадаємо, що Львівський державний авіаційно-ремонтний завод був створений в 1939 році на базі колишніх ангарів однієї з ремонтних баз військово-повітряних сил. У 1953 році авіабаза отримала статус авіаційно-ремонтного заводу і почала спеціалізуватися на ремонті літаків МіГ, а в 1992 році завод дістав нинішню назву і статус державного підприємства. У грудні 2010-го завод увійшов до складу державного концерну “Укроборонпром”. Літак МіГ-29МУ1 може розвивати швидкість до 2450 км/год, яку забезпечують два турбореактивні двигуни із форсажною камерою. До переліку озброєння винищувача, окрім 30-міліметрової автоматичної гармати, входить цілий спектр ракет типу “повітря-повітря” для ведення повітряного бою на малих і середніх відстанях, а також бомби і блоки некерованих реактивних снарядів для ураження наземних цілей. Понад те, літак оснащений розвиненою системою радіоелектронної боротьби, призначеної для індивідуального захисту літака від атак ворожих зенітно-ракетних комплексів і літаків. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.9480 / 4.06MB / SQL:{query_count}