На Львівщині – понад 9 тисяч вакансій

У базі даних Львівського обласного центру зайнятості (ЛОЦЗ) станом на 30 липня налічувалося 9,2 тисячі вакансій із різними вимогами та заробітними платами. Серед них – пропозиції працевлаштування із заробітною платою понад 12 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.
“Великий заробіток працедавці пропонують переважно представникам робітничих професій, і тільки невелика частина високооплачуваних вакансій є для спеціалістів з вищою освітою, тобто для інженера-конструктора, головного технолога, начальника цеху, головного інженера, головного механіка, інженера-електроніка та інших”, – повідомив директор ЛОЦЗ Василь Барилюк.
З його слів, до прикладу, оператору виробничої лінії працедавець готовий платити 20 тис. грн; шліфувальнику-полірувальнику виробів із каменю пропонують 18 тис. грн, у 13-16 тис. грн оцінюють працю водіїв автотранспортних засобів. Від 12 тисяч стартує зарплата бетоняра, підсобного робітника, електрика дільниці в будівельній фірмі, а також токаря, електрогазозварника і механізатора (тракториста, машиніста самохідного котка або екскаватора). На аналогічний заробіток можуть претендувати і фахівці легкої промисловості – прасувальники, розкрійники та швачки.
Згідно зі статистичними даними, якими оперує Львівський обласний центр зайнятості, на початку липня 2018 року в нашій області найбільший попит був на операторів автоматичних і напівавтоматичних ліній верстатів та установок (627 вакансій), швачок (510), водіїв автотранспортних засобів (485) та монтерів кабельного виробництва (276).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.3662 / 4.06MB / SQL:{query_count}