Півтора мільярда на школи та лікарні

На Львівщині триває реалізація інфраструктурних проектів, на фінансування яких в бюджеті передбачено майже 1,5 млрд грн. Серед основних джерел фінансування – Державний фонд регіонального розвитку, субвенція на соціально-економічний розвиток, бюджет розвитку, субвенція ОТГ, мікропроекти, обласні програми

“Окремої оцінки заслуговує бюджет розвитку. Варто звернути увагу на цю цифру – майже 247 млн грн. Для прикладу, 2017 року ця сума становила 86,5 млн грн. Це неймовірно потужний стрибок, який диктується декількома факторами. По-перше, в цьому загальному обсязі фінансування є 110 млн грн, які ми перерозподілили з видатків споживання і скерували на об’єкти, які будуть дійсно видимі для людей. Другий фактор – постійне виконання і перевиконання обласного бюджету і за рахунок цього ми вільні кошти можемо спрямовувати на інфраструктуру”, – зазначив директор департаменту економічної політики Роман Филипів.
Також директор департаменту економічної політики Львівської ОДА наголосив, що важливим є не лише залучення коштів, але і їх ефективне використання. “У першу чергу, яке би це джерело не було: чи це бюджет місцевого самоврядування, районний, обласний, державний бюджет – це кошти платників податків, мешканців Львівщини. І за всім тим, що робиться у селищах, селах, містах нашої області повинен бути контроль. Контроль не лише зі сторони контролюючих органів чи органів місцевого самоврядування, а контроль зі сторони кожного мешканця, адже кожна гривня повинна бути використана ефективно. Ми не повинні говорити про освоєння коштів, а про їх ефективне використання. Друге – це збереження того, що збудовано та відремонтовано. Третє – це ми дійсно бачимо тенденцію до розвитку і до інфраструктурної перебудови Львівської області. А все це є наслідком економічного зростання”, – зазначив Роман Филипів.
Як він наголосив, вже до кінця 2018 року Львівщина буде мати фінансування понад два мільярди гривень. Це дуже легко прораховується, запевнив чиновник. “Адже сьогодні ми бачимо, що на рахунках обласного бюджету вже є кошти: для будівництва амбулаторій загальної практики із сімейної медицини – триста два мільйони гривень, які були перехідними за 2017 рік. Плюс сімдесят сім мільйонів, які ми отримали у 2018 році”, – розповів він.
Отже, вже до кінця цього року на території Львівської області мають збудувати понад 40 амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Також на Львівщині планують облаштувати футбольні поля. За словами Романа Филипіва, ще два роки тому Львівщина була депресивною областю. Але у 2017 – 2018 рр. можна констатувати, що наша область розвивається.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
18.4149 / 4.07MB / SQL:{query_count}