Фестиваль дизайну вишиванки у Львові

У львівському Палаці мистецтв триває масштабне культурно-мистецьке дійство – Перший фестиваль дизайну вишиванки

фото: Євген Кравс (4)
В рамках проекту на львів’ян та гостей міста чекає ціла низка різноманітних атракцій – конкурсів, виставок, майстер-класів на “вишивану” тематику.
В програмі свята – виставка-ярмарок, показ колекцій унікального вишиваного вбрання, яке зберігається в музейних фондах Львівщини, концертні виступи українських виконавців та гуртів. Свою нову творчу роботу – оновлення сценічних українських етнокостюмів для опери “Наталка Полтавка” – представила костюмер львівської Опери Христина Козак.
В найбільшому у Львові виставковому комплексі збираються найкращі виробники вишитого одягу і предметів інтер’єру. Ідея фестивалю – популяризувати мистецтво вишивки і створити платформу для обміну досвідом між виробниками і майстрами цієї справи.
Завершиться фестиваль 17 липня на проспекті Свободи. На площі перед оперним на шанувальників мистецтва чекає ще багато приємних сюрпризів та незабутніх позитивних вражень. А саме: частування велетенським пляцком, показ національного одягу інших народів, благодійна вечірка у Fashion club, патріотичний гала-концерт від бійців АТО. Зіркові гості події – Наталка Карпа, Софія Федина, гурти “Мері”, “Йорий Кльоц”, “Шосте чуття” та інші.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7179 / 4.06MB / SQL:{query_count}