Середній хабар на Львівщині – 40 тисяч гривень

Упродовж шести місяців правоохоронці Львівщини завершили досудове розслідування і скерували обвинувальні акти до суду у 85 кримінальних провадженнях щодо корупції

Це більше ніж за аналогічний період минулого року, коли було виявлено 64 такі злочини. Про це повідомив прокурор Львівщини Юрій Квятківський на координаційній нараді керівників правоохоронних органів області.
Зокрема, за його словами, це справи стосовно трьох сільських голів, заступника міського голови Яворова, голови однієї з районних адміністрацій Львова, трьох працівників митниці, вісьмох працівників поліції, двох депутатів, директора ЛКП, начальника відділу районної державної адміністрації, двох керівників державних підприємств та ін.
Середня сума хабара у цих кримінальних провадженнях становить 40 тис. грн, зазначив Юрій Квятківський і повідомив деталі найбільш резонансних справ: “Так, скеровано до суду обвинувальний акт стосовно голови Залізничної районної адміністрації Львівської міської ради за ч. 3 ст. 368 ККУ про одержання хабара у сумі 105 тис. грн за сприяння підприємцю у веденні господарської діяльності на території району. На цей час судовий розгляд кримінального провадження триває. Заступник Яворівського міського голови одержав хабар у розмірі 1 тис. USD за сприяння в наданні фізичній особі-підприємцю в оренду елементів благоустрою для розміщення МАФів. Обвинувальний акт скеровано до суду, йде судовий розгляд. Голова Наконечнянської сільської ради Яворівського району одержав хабар у розмірі 300 тис. грн за відведення земельної ділянки учаснику АТО. На цей час обвинувальний акт перебуває на розгляді у суді”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6815 / 4.06MB / SQL:{query_count}