День відкритих сердець

На заході у Центрі Шептицького очікують близько ста осіб з інвалідністю

У суботу, 21 липня, в Центрі Шептицького відбудеться День відкритих сердець “Живіть. Закохуйтесь. Подорожуйте”. Його мета – повернути віру в життя тим людям, що занепали духом, розповідає нашому виданню організатор заходу Ярина Янчак.
“Кожен охочий може прийти послухати спікерів, їхні життєві історії. Наприклад, приїде дівчина, яка в 20 років випала з балкона і стала інвалідом. Чоловік, який, не зважаючи на складні життєві обставини, одружився і чекає на народження дитини. В суспільстві існує певний бар’єр щодо таких людей, і на цьому заході ми хочемо дещо його зламати. Часто люди жаліють осіб з інвалідністю. Насправді цього не треба робити! З ними потрібно дружити, ставитися до них, як і до всіх інших. Також ми доведемо, що особливі потреби не є перешкодою для того, щоб жити, закохуватися і подорожувати”, – анонсує вона.
Такий захід відбуватиметься вперше. Відвідати його можуть всі охочі, але попередня реєстрація обов’язкова! Початок о 10.00. Вхід безкоштовний.Організатори сподіваються, що участь у події візьмуть близько ста осіб з інвалідністю. Зокрема, серед спікерів будуть: Іван Маслюк – співзасновник фонду здійснення мрій On 3 Wheels, Павло Козак – спортсмен і громадський діяч, Оксана Кононець – модель з інвалідністю.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7455 / 4.07MB / SQL:{query_count}