Куди полетимо зі Львова?

Які нові внутрішні та міжнародні авіарейси планує відкрити львівський аеропорт

У львівському аеропорту ведуть переговори щодо відкриття нових внутрішніх та міжнародних авіарейсів, про це tvoemisto.tv розповіла  директор летовища Тетяна Романовська. Зокрема, найближчим часом планують поновити рейс до Вільнюса. “У нас він був рік тому, але компанія МАУ його призупинила. Попри це, попит на рейс є, про що ми маємо інформацію зі статистики по місту”, – розповідає Тетяна Романовська.
Наразі аеропорт веде переговори з компанією МАУ, яка раніше виконувала рейс до Вільнюса, але також розглядають різні варіанти співпраці з Wizz Air, Ryanair та Ernest Airlines, які б погодилися літати за цим маршрутом.
“Поки що важко сказати, чи це буде вже цієї зими, чи наступного літа”, – зазначає директорка аеропорту.
Окрім того, аеропорт планує розширити географію авіарейсів та працює над відкриттям азійських напрямків. “Попри те, що це не так просто, ми постійно нагадуємо авіакомпаніям про себе. Ми вже дали запити до різних авіакомпаній та чекаємо, хто з них першим буде готовий до співпраці”, – говорить директорка.
Також вона каже, що на відпочинок у Трускавці та Моршині є попит із таких країн, як Таджикистан, Казахстан, Туркменістан, які літають через Київ або Мінськ, а потім доїжджають до Моршина чи Трускавця. Тетяна Романовська зазначає, що вони шукають авіакомпанії в тих країнах, щоб вони напряму виконували ці рейси.
Львівський аеропорт разом з МАУ готує програму маркетингової підтримки на напрямки до США та Канади.
“Згідно зі статистикою, найкраще завантаження на напрямках до Чикаго, Нью-Йорка та Торонто. Тому спільно з МАУ ми працюємо над відкриттям рейсів у цих напрямках або хоча б одного з них”, – розповідає директор.
Окрім того, наразі ведуть переговори з Qatar Airways щодо відкриття рейсу у Катар.
“Катар є хорошим пересадковим вузлом, бо через нього йде багато хороших рейсів. Протягом трьох днів у них є ймовірність 8 000 пересадок. Але ми розуміємо, що над цим рейсом доведеться попрацювати, бо наш аеропорт ще досить маленький”, – зазначає Тетяна Романовська. 
Також вже наступного року планують відкрити рейс до Одеси. “Цього року ми були дуже близькі до цього, але не вистачило часу, тому що не встигли б запустити рекламну кампанію. Наступного ж року ми хочемо відкрити рейс на літо, адже люди їдуть на море. А там подивимося, як він себе покаже. Орієнтовна вартість такого квитка – близько 2000 грн”, – говорить Тетяна Романовська. Вона зазначає, що можливим напрямком може бути і Харків.

07.12.2018 10:42
Кристина Марченко

До речі, ми любимо подорожувати з тур агентством Поїхали з Нами https://poihalyznamy.lviv.ua/akciya-dnya/, вони завжди нам підбирають поїздки в красиві місця та ще з вильотом зі Львова.


Для того щоб залишити коментар необхідно
1.9304 / 4.46MB / SQL:{query_count}