Найбільшому спорткомплексу у Львові бути!

Міськвиконком визначив замовника проектно-кошторисної документації та технічних умов з будівництва нового палацу спорту на Сихові

Управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міськради надали функції замовника робіт для цього об’єкта. Зі своєї сторони, це управління має укласти з переможцем конкурсу, за проектом якого будуватимуть комплекс (авторський проект ТАМ “Кудін” – Віктора Кудіна, Ольги Рябової, Михайла Карнаухова та Надії Бесараб), договір на надання проектних послуг щодо виготовлення містобудівного розрахунку, ескізного проекту, виготовлення ПКД для об’єкту будівництва.
Також на виконкомі вирішено надати ЛКП “Спортресурс” функції замовника технічних умов для будівництва палацу спорту на Сихові.
Як писала “Львівська Пошта”, новий спорткомплекс мають збудувати на проспекті Червоної Калини (на території між торговим центром “ВАМ”, ТЦ “Інтерсіті” і парком ім. Папи Римського Івана Павла ІІ). Цей об’єкт може стати зразковим не тільки для Львова, а й для України. Загальна площа проектованої території становить 1,87 га. Попередньо на будівництво цього спорткомплексу з держбюджету виділили 27 млн грн. Загалом орієнтовна вартість цього проекту становитиме 200 млн гривень і кошти виділятимуть з міського бюджету. Сьогодні кінцевих цифр не називають, як і кінцевих термінів. Але у міськраді заявляли, ймовірно, від середини осені зможуть почати перші будівельні роботи. Якщо їх не почнуть цього року, то державні гроші пропадуть. Спортивний комплекс має мати чотири окремі криті зали для регбі, гандболу, баскетболу та волейболу, критий басейн для водного поло та блок адміністративно-господарських приміщень.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7140 / 4.06MB / SQL:{query_count}