І Бог сотворив диво для Олеся Патера

Маленькому львів’янинові, якому діагностували рідкісну хворобу моя-моя, у Барселоні зробили операцію на судинах головного мозку. На черзі ще одна

Віра, надія, молитви, чотиримісячний благодійний марафон “Подаруй Олесю життя!” та суттєва грошова допомога небайдужих людей із цілого Львова і багатьох країн світу зробили справжнє диво. Не так давно маленькому хлопчикові Олесеві Патеру, про якого не раз писала “Львівська Пошта”, нарешті зробили операцію на судинах головного мозку. Завдяки їй у свої неповні шість років дитина стала ще на крок ближчою до своєї найбільшої мрії – одужання.
Пам’ятаєте як у відео­зверненні-ролику хору “Дударик” такий світлий і такий щирий хлопчик з гарними оченятами до нас звертався – “Дозвольте вашими руками для мене Бог сотворить диво”. І Бог сотворив диво для Олеся і його батьків. Олесь після операції за кордоном вже у Львові.
Нагадаємо, що в хлопчика рідкісна хвороба – моя-моя. Її діагностують в однієї людини на мільйон. Недуга уражає судини головного мозку і може призвести до паралічу кінцівок. Більш ніж рік тому в Олеся стався ішемічний інсульт – він не володів правою рукою, а через якийсь час йому почало віднімати ногу. Оперативне втручання було вкрай необхідне.
Надскладну операцію дитині зробили 15 червня в іспанській клініці Hospital Sant Joan de Dйu Barcelona. За неї сім’ї довелося заплатити 40 тисяч євро. Як розповіла “Львівській Пошті” мама Олеся Анастасія Патер, усе пройшло добре, без ускладнень.
“Операція була дуже складна – з лівого боку голови брали скроневу артерію і вживляли її всередину головного мозку. Простіше кажучи, ця артерія повинна “прорости” судинками і пустити “корінці”. Це все має живити головний мозок, – пояснює Анастасія. – Спочатку нас попереджали, що операція може затягнутися до восьми годин, але вона тривала приблизно чотири з половиною години. На щастя, усе пройшло без проблем. Олесь добре відійшов від оперативного втручання, хоча тиждень йому капали різні ліки. Зараз тільки обробляємо рану і застерігаємо сина, аби був обережний, уникав ударів, травм, бо це загрожує гематомами”.
На даний час хлопчик почувається добре, каже, що його нічого не болить, і продовжує реабілітацію. А ще радіє, що нарешті повернувся до рідної домівки. Неабияк, зі слів Анастасії Патер, переживав і сумував за Олесем його старший брат, адже молодшого вдома не було аж три тижні.
Проте, як зазначила співрозмовниця, на сина чекає ще одна операція. Її доведеться робити через три-шість місяців. “Без другої операції нам не обійтися. Якщо цього разу її зробили на лівому боці, то на черзі аналогічна операція на правому. Це треба зробити до півроку часу. Операції хворобу не вилікують, але відновлять кровопостачання у головний мозок і зменшать ризик виникнення повторних інсультів, – пояснює жінка. – Заплатити за другу операцію доведеться стільки ж, скільки за попередню, тобто 40 тисяч євро. Гроші в нас є завдяки пожертвам небайдужих! Понад те, нам навіть вдалося зібрати трохи більше, аніж було необхідно, тому невелику суму вже передати іншій хворій людині”.
І хоча збір грошей на порятунок Олеся припинили, сім’я Патерів щиро вдячна всім тим, що долучилися до допомоги, і просить їх підтримувати сина щирою молитвою, аби подальша реабілітація та лікування допомогли йому здолати хворобу!
Батьки – Юрко та Анастасія Патер – доброго здоров’я та Божої ласки Олесю, оптимізму та терпіння родині. Віра, надія та молитва – це велика сила!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.5858 / 4.1MB / SQL:{query_count}