Дівчата можуть усе!

Спеціальною гостею 11 Дитячого форуму буде Уляна Супрун

До 14 травня у Палаці мистецтв триває 11 Дитячий форум. Сьогодні спеціальною гостею унікального фестивалю родинного дозвілля, у якому дитячі розваги поєднуються із отриманням корисних вмінь і навичок, стане в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.
Зокрема з 14.00 до 14.45 у конференц-залі Палацу мистецтв за участі Уляни Супрун, а також провідних лікарів нашого міста, відбуватиметься дискусія на тему “Як обрати сімейного лікаря?”. Тож якщо вас цікавить ця тема, або ви й досі не розумієте, на які фактори звертати увагу при виборі сімейного лікаря, неодмінно відвідайте цю подію.
Одразу після завершення дискусії, о 15.00, у холі конференц-залу відбудеться прес-брифінг з в.о. Міністра охорони здоров’я України, під час якого учасники заходу зможуть задати свої питання як про медреформу в нашій країні, так і поспілкуватися на інші медичні теми. А о 16.00 у тому ж таки конференц-залі на другому поверсі Палацу мистецтв стартує дискусія Girl Power: як не підтверджувати соціальні стереотипи? Окрім Уляни Супрун, на цю тему спілкуватимуться адвокат, правозахисник, письменниця та журналістка Лариса Денисенко, письменниця, редакторка Тетяна Стус, письменниця, перекладачка Галина Шиян та модераторка розмови, культурний менеджер, перекладачка, програмна директорка ГО “Форум Видавців” Софія Челяк.
“Поведінкові кліше у нас, на жаль, напрочуд живучі й активні і неабияк впливають на “рольові моделі” дівчаток, притлумлюючи їхню життєву силу. Але є хороша новина: зараз у публічному просторі з’являється дедалі більше інформаційних потоків, які руйнують стереотипи. Чого тільки варті низка книжок про супер-українок, що вже є на полицях книгарень. І їх буде ще більше, – каже про подію Тетяна Стус. – До речі, нещодавно на презентації однієї з них я отримала промоеко-торбинку. В мене таких – з різними логотипами, кольорами, різної якості, вартості й розмірів – багато. На цій простенькій написано “Дівчата можуть усе”, і я не можу з нею розлучитися, так вона мене мотивує!”
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.8802 / 4.07MB / SQL:{query_count}