Реконструкцію Двірцевої можуть розпочати у вересні

Наразі проект оновленої площі передали на експертизу

Реконструкцію площі Двірцевої у Львові планують розпочати у вересні. Про це повідомив Олексій Хміль, речник ЛКП “Львівавтодор”, яке є замовником проекту. “Проект має пройти всі погодження та експертизу. Після цього будемо оголошувати тендер на визначення підрядника робіт. За попередніми планами, у серпні закінчимо Личаківську, а з вересня маємо розпочати роботи на площі Двірцевій”, – розповів Олексій Хміль, інформує tvoemisto.tv
На реалізацію проекту реконструкції площі Двірцевої у Львові із бюджету розвитку виділили 69,4 тисячі гривень. Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова Андрій Садовий 8 травня.
“У цьому розпорядженні є 69 тисяч гривень на оплату геологорозвідувальних робіт проектанту по площі Двірцевій”, – розповів заступник департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.
Нагадаємо, на початку квітня ЛКП “Інститут просторового розвитку” оприлюднив оновлений проект реконструкції площі Двірцевої у Львові, згідно з яким на площі збільшать кількість зелені та зупинок для громадського транспорту, а рух транспорту та пішоходів планують розділити на 4 смуги. Крім цього, тут може з’явитися багаторівневий паркінг та велосмуги.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1628 / 4.05MB / SQL:{query_count}