Дитячі мрії про синю височінь

Із "Праги" до Відня полетять переможці конкурсу "Прагнення неба"

Із "Праги" до Відня полетять переможці конкурсу "Прагнення неба"

У неділю, 10 травня, Австрійські Авіалінії та редакція "Суботньої Пошти" визначили юних переможців акції "Прагнення неба". Маленькі художники, які зобразили свою авіамрію на папері, отримали  винагороди.

"Ми довго думали, як справедливо  визначити переможця, оскільки всі діти старалися і всі малюнки чудові, - розповідає Лариса Баранова, директор з продажу та маркетингу Авст­рійських Авіаліній на Західній Україні. - Таку дитячу безпосередність, втілену в малюнках, вирішили оцінювати долею випадку, витягуючи номер переможця також дитячою рукою..."

Тягнути щасливі  цифри переможців доручили одному з учасників конкурсу Романові Цапику. Аби відтягнути вирішальний момент, дітям запропонували ще раз продемонструвати свої художні здібності, але не фарбами на папері, а кольоровою крейдою на хідниках перед входом до ресторану "Прага", де відбувалася куль­мінація визначення перемож­ців. А оскільки в неділю, крім Дня міста, відзначали ще й День матері, то діти присвятили свої творіння саме матусям.

Мама Христини Закалюжної, однієї з учасниць конкурсу, розповіла "Пошті", що найважче було вмовити доньку написати твір, бо ж малювати вона й сама любить. Та, зрештою, дівчинка змогла втілити у слово любов до польотів та Батьківщини: "Скільки б не літала, завжди повернуся в рідну Україну, до рідного міста Львова".

Наступним етапом святкової програми був розіграш поїздки до Відня. Після кількох прокручувань барабану дитяча рука визначила третього призера конкурсу - Анастасію Кубрик, яка отримала дитячу лампу у формі літака. Наступна фіналістка - Анна Дмитрук - отримала свою першу велику сумку мандрівника. А фіналісткою конкурсу стала семирічна Оля Землинська, яка брала участь у конкурсі разом зі своїм п'ятирічним братиком Орестом.

Свою перемогу батьки призерки зустріли гучним сміхом, оскільки напередодні  за вечерею жартівливо сказали, що завтра переможуть. За словами Надії та Романа, батьків переможців, родина ставилася до участі в конкурсі без зайвих сподівань, а про сам конкурс дізналися від знайомих. Тепер Землинські мають намір передплатити "Пошту", щоб і надалі стежити за життям міста та конкурсами, які з'являтимуться на шпальтах газети.

Інші учасники конкурсу, які завітали до "Праги", також отримали подарунки, а  наостанок усіх чекали солодкі частування.

kon1.jpg

kon2.jpg

kon3.jpg

kon4.jpg

kon5.jpg

kon11.jpg

kon6.jpg

kon7.jpg

kon8.jpg

kon10.jpg

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.4917 / 4.37MB / SQL:{query_count}