Студенти, не бійтеся невдач і здобувайте досвід!

Вперше на економічному факультеті Франкового вишу відбувся Марафон стипендій, на якому переможці отримали призи у розмірі 5000 гривень

Сьогодні провідні компанії Львова та місцева влада неабияк зацікавлені у співпраці з розумними та амбітними студентами. Аби віднайти таких, 24 квітня на економічному факультеті Франкового вишу відбувся Марафон стипендій, на якому студенти проходили дистанції компаній-партнерів забігу з бізнес-квестів та ділових ігор. Компанії-партнери нагородили кожного з переможців стипендіальною винагородою розміром у 5000 грн, а також можливістю пройти оплачуване стажування у компаніях-учасниках марафону: Avalon Inc, Tickets.UA, Ощадбанку, Nestle Business Services Lviv, Nexia DK, KindGeek, Леополіс Ріелті, Асоціації західноукраїнських забудовників.
“Марафон стипендій – не типовий ярмарок кар’єри, не платформа для обговорення актуальних проблем освіти в контексті виховання потенційного працівника, а новий формат співпраці освіти – міста – бізнесу, який покликаний посилити практичну підготовку студентів. Ця бізнес-освітня платформа надала можливість оплачуваного стажування, отримання стипендій та реального працевлаштування. Ця платформа відкриває нові перспективи практичної підготовки студента у співпраці з бізнесом та містом, де студент стає частиною команди роботодавця, а не просто спостерігачем”, – наголосила доцент кафедри маркетингу економічного факультету ЛНУ ім. І. Франка Ірина Гнилякевич-Проць.
“Марафон стипендій – це унікальна можливість проявити себе як активного студента та хорошого працівника для компаній-партнерів. Це чудовий спосіб комунікації між закладом освіти та бізнесом. Як переможець дистанції компанії Avalon Inc., я щасливий, що маю можливість пройти стажування в одній із найкращих компаній і отримати безцінний практичний досвід. А ті 5000 грн, які виграв, надалі спрямую на отримання нових знань в ІТ-сфері”, – розповів студент 3 курсу економічного факультету ЛНУ ім. І. Франка Роман Мозіль.
Таким чином, створена платформа співпраці освіти, бізнесу та міста має привернути увагу до практики проходження стажувань та працевлаштування студентів ще з університетських парт, мотивувати молодь мислити креативно, проявляти усі свої знання та навики у конкурентному бізнес-середовищі. Ця платформа має на меті подолати кризу невпевненості у власних можливостях і сформувати толерантність до невдач, оскільки кожна з них – це безцінний досвід на шляху до успіху!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.0264 / 4.08MB / SQL:{query_count}