Летимо до Великої Британії

1 травня запустили нове авіасполучення Львів-Лондон

Рейси Львів – Лондон відбуватимуться тричі на тиждень: у вівторок, четвер, суботу. Мінімальна ціна квитка в один бік становить 659 грн. “З нетерпінням чекали на цей напрямок, працювали над ним понад два роки. Лондон дуже цікаве місто, столиця європейської культури, освіти, бізнесу. І ми також себе такими вважаємо!”, – зазначила генеральний директор Міжнародного аеропорту “Львів” ім. Данила Галицького Тетяна Романовська.
Окрім туристичної мети цього напрямку, є ще більш важлива – бізнесова, каже заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.
“ІТ-бізнес дуже зацікавлений у цьому авіасполученні. Адже у Львові у цій галузі працює майже 30 тисяч людей. І на багатьох зустрічах підіймали питання саме цього авіасполучення. Тож відкриття рейсу Львів – Лондон – велика заслуга нашого аеропорту. Тішуся, що зуміли нарешті це зробити!”, – наголосив Андрій Москаленко.
Нагадаємо, що цей напрям є продовженням співпраці Wizz Air з Міжнародним аеропортом “Львів”. Так, у березні 2018-го Wizz Air відкрив одразу три нові маршрути зі Львова до Дортмунда, Гданська, Катовіце.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7697 / 4.34MB / SQL:{query_count}