“Мрія здійснилася. Я давно чекала на такий концерт!”

У Львові з аншлагами відбулися три концерти співачки Оксани Мухи, присвячені пам’яті легендарної Квітки Цісик

фото: Зоряна та Василь Владики
По-сімейному теплі і щирі, світлі та радісні, драйвові та неймовірно сильні концерти. Це були три аншлаги! Абсолютне творче щастя і любов! Глядач, окрилений піснями, покидав залу театру ім. М. Заньковецької зі сльозами на очах – сльозами радості від почутих улюблених пісень і пережитих емоцій. 28 і 30 квітня у рідному Львові відбулися три сольні концерти співачки Оксани Мухи у рамках туру “KVITKA: Два кольори”.
Тур присвячений 65-ій річниці з дня народження легендарної Квітки Цісик, який тривав містами Західної України, виходить на фінішну пряму. Позаду 14 концертів. Сьогодні, 3 травня – Радехів, 5 травня – Червоноград, 6 травня – Жовква.
“Вона така тендітна, а в неї стільки енергії та любові, і вона так щиро, мелодійно і професійно співає”, – резюмували захоплені глядачі. Ці концерти це така світла пам’ять про Квітку Цісик. Вона б так тішилася……
“Соціально-культурним проектом “Дякую тобі, Квітко!” в рамках туру “KVITKA: Два кольори” прагнемо, аби якнайбільше людей дізналося про Квітку Цісик. Таким чином дякуємо їй, вшановуємо її пам’ять. Квітка своєю працею піднесла українську пісню на світовий рівень і ця пісня стала королівською! Отож, цим туром популяризуємо нашу українську пісню”, – зазначала в інтерв’ю “Львівській Пошті” Оксана Муха. – Тур – це мої концерти вдячності Квітці. Цією програмою ми репрезентуємо і популяризуємо її творчість. З Квіткою Цісик я зростала, навчалась, любила, з її пісень почалось моє професійне життя. Вона подарувала мені пісенний світ такої духовної і професійної якості, якого ще й донині нема в Україні”.
Талановиту Оксану Муху глядачі так щиро люблять і з нетерпінням чекають на якісні та професійні концерти, під час яких вона завжди співає наживо. Приходять цілими родинами, з діточками, з друзями. Оксана Муха співає серцем!
“Дякую львів’янам, які прийшли на концерти! Тішуся, що їм сподобалося. Ми старалися. Три аншлаги – це так приємно. Львів’яни люблять Оксану Муху за професійність, відданість справі, постійність, за репертуар”, – каже Дмитро Кацал, композитор, продюсер сольного проекту Оксани Мухи “KVITKA: Два кольори”, директор і художній керівник Львівської державної академічної чоловічої хорової капели “Дударик”. –  Гарний дует вийшов із Ніною Матвієнко. Ще б пак, адже Ніна Митрофанівна – це хресна мама Оксани після конкурсу ім. Квітки Цісик. Оксана тепер її духовна і мистецька донька”.
Справді, дует Оксани Мухи з Ніною Матвієнко вийшов гарний. Ба більше, це була мрія Оксани заспівати на одній сцені з Ніною Митрофанівною. Оксана кайфувала на сцені, співаючи з Народною артисткою України. “Мрія здійснилася. Я давно чекала на такий концерт! Тішуся, що у Львові було три концерти. Шкода, що тут немає одного великого залу, де можна було б для трьох тисяч глядачів зробити один концерт. Мрію, що у нашому місті буде один великий зал, – розповідає Оксана Муха. – Я хотіла, аби концерт-присвята Квітці Цісик був дуже професійним. Дякую Дмитру Кацалу, що повірив у мене, і якісно та професійно зорганізував тур. Дякую йому за те, що допоміг побачити мій талант і за те, що він також так щиро любить Квітку, як і я. Вийшло масштабно. Рада, що ми з командою впоралися. Такий тур кількома містами Західної України вперше у моїй творчості. Я сама в себе повірила. Я б сказала, що дозріла до такого туру. Дякую глядачу за підтримку української пісні – це те, чим ми маємо пишатися і популяризувати! Для мене велика честь присвятити цей концерт Квітці. Приємно було чути від родини довіру. Я розумію, що ми рухаємося в правильному керунку. Дякую своєму слухачеві, який, не зважаючи на те, що наших з Дмитром пісень немає на радіо, приходить на концерти і в нас є повні зали, є аншлаги”.
“Це щастя мати такі концерти, мати таке розуміння, що ви є, що ви пам’ятаєте і шануєте Квітку, що ви так само, як вона і я, любите українську пісню! Дякую всім, хто творить цей проект і тим, хто його із міста в місто підтримує, приходячи на наші концерти! Дякую чудовим музикантам, які мені вже, як рідні, дякую моїм близьким друзям-музикантам Олександру та Юлії Божикам. Дякую симфонічному оркестру Львівської філармонії під керівництвом Адріана Боднара! Дякую кожному оркестранту! Дякую організаторам і менеджерам, які є командою цього проекту”, – каже співачка. 
Дуже б хотілося, аби такі концерти побачили у Києві та інших містах України, зокрема на сході. “Так, є бажання, аби цей проект почули у кожному куточку України, зокрема і на сході. Сподіваюся, що цей проект сколихне у Києві свідомих людей, які допоможуть нам його зреалізувати у столиці, – каже Оксана Муха. – Самі ми у Київ не поїдемо. Потрібна підтримка, зокрема на рівні Міністерства культури України та підтримка на рівні свідомих людей. Ми приїдемо, але на місцях повинні бути зацікавлені люди, які нам допоможуть. З усіх міст, де відбувся тур, лише мери двох міст підтримали наш проект – це Львів та Долина, за що дякуємо”. 
“Це була справжня музична бомба! Оксана Муха разом із великою командою однодумців створили неймовірну музичну феєрію! Навіть три аншлагові концерти у Львові не змогли вмістити усіх охочих це почути. Оксана – великий молодець, адже вміє зібрати поруч себе однодумців. Молодець, що  спільно з командою провела такий гарний тур багатьма містами Західної України! Мої найкращі вітання їй і бажаю Оксані не зупинятися на досягнутому! Вона лише на початку дороги до чогось дуже великого і потужного, – зазначає скрипаль-віртуоз Олександр Божик. – Вважаю, що нашому українському ринку дуже бракує таких голосів. Певен: саме така якісна музика має бути у наших радіоефірах. Прикро, що не усі музичні редактори це розуміють. Можливо, хтось і каже, що вона не радіоформат, але Оксана Муха – це більше, ніж радіо формат. Її пісні треба чути у кожному домі. Щасливі ті люди, які приходять на її концерти, де вона завжди співає наживо”.
“Концерт був дуже глибинний, це було щиро і дуже талановито. Сильні пісні, красиве аранжування. Дует Оксани Мухи з Ніною Матвієнко – чудовий, і це глибоко символічно. Ніна Матвієнко – це ціла епоха, і маю надію, що епоха буде гідно продовжена Оксаною Мухою. Загалом певна: цей тур гідний Києва та всієї України. Ці концерти мали прозвучати у всіх великих містах нашої країни. Його мають почути і побачити і українці за кордоном”, – каже мисткиня Роксоляна Шимчук.
“Львів побачив професійні і дуже гарні концерти! Це було сильно та тепло по-домашньому. Люди на концерті Оксани просто кайфували і співами разом з Оксаною Мухою! Мене вразили люди, які співали разом з Оксаною і… плакали на концерті. І таких людей було немало. А як гарно зал підхоплював, коли Оксана жартувала та імпровізувала. Особливо зал вибухнув в емоціях, коли Оксана заспівала з Ніною Митрофанівною! Це був дуже сильний дует! Оксана так гідно і професійно виступила!”, – наголошує фотограф Зоряна Владика, яка побувала на двох концертах. – Це так гарно, що Ніна Матвієнко підтримала Оксану Муху і вона вбачає в ній сильну особистість та співачку. Вона її шанує і цінує. Вона сильно за неї вболіває, і це тішить”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9839 / 4.42MB / SQL:{query_count}