Пільгові кредити і енергозбереження

Уряд відновив дію державної програми “теплих кредитів”

Цього тижня відновили дію урядової програми “теплих кредитів”, державні банки. Ощадбанк, “Укргазбанк”, “Укрексімбанк” та “ПриватБанк” поновили кредитування  як для ОСББ/ЖБК, так і для фізичних осіб. На ці цілі з державного бюджету виділили 400 млн грн. Відтак мешканці Львівщини мають можливість скористатися державною програмою відшкодування тіла кредиту для того, щоб зробити своє помешкання не тільки комфортним для проживання, але й енергоефективним.
Відшкодування здійснюється у розмірі: 20% – на придбання “негазових” котлів (35% для субсидіантів), 35% – для утеплення індивідуального житла, від 40% до 70% – для проведення енергоощадних заходів у ОСББ.
Кредити надають на утеплення фасадів, заміну вікон, встановлення вузлів обліку, модернізацію освітлення тощо.
Щоправда, отримати відшкодування за державною програмою в багатоквартирних будинках зможуть лише жителі ОСББ. Утім, як зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник, ця категорія мешканців може скористатися обласною програмою енергозбереження, яка передбачає відшкодування  5-15% відсоткової ставки за кредитами, отриманими фізичними особами на впровадження енергоощадних заходів.
Окрім загальнодержавної та обласної Програми, жителі Львівщини можуть скористатися районними програмами, які передбачають відшкодування частини відсоткової ставки кредиту, інформує прес-служба ЛОДА. Для отримання докладнішої інформації щодо одержання “теплих кредитів” необхідно звертатися в кредитно-фінансові установи, які є учасниками  програми. Департамент закликає користуватися пільговими кредитами, встановлювати енергоефективне обладнання та ощадно використовувати енергоресурси в своїх домівках.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.9751 / 4.07MB / SQL:{query_count}