Біометричні паспорти: чи довго чекати?

Ажіотаж із видачею закордонних паспортів не спадає, але система їх оформлення та видачі працює у Львові більш злагоджено

Зі слів керівника департаменту адміністративних послуг Львівської міськради Валентини Бартошик, зараз у Львові спостерігається позитивна динаміка в процесі оформлення та видачі закордонних біометричних паспортів.
Після запуску додаткової лінії персоналізації документів на поліграфкомбінаті “Україна” Державній міграційній службі вдається пришвидшити виготовлення паспортів. Тож поступово намагатимуться повернутися до планової видачі закордонних паспортів у термін до семи (термінові) або 20 (звичайні) робочих днів.
Окрім того, Валентина Бартошик зазначає, що зараз звичайні паспорти отримують ті, що подавали документи у десятих числах січня, а термінові – на початку квітня, повідомляє Tvoemisto.tv. Водночас із видачею ID-карток затримок нема взагалі, проте ажіотаж зберігається. Піковий період був узимку, але й зараз щотижня документи на закордонні паспорти подають сотні львів’ян.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.3886 / 4.06MB / SQL:{query_count}