Вчасна поміч чотирилапим

Із понеділка, 23 квітня, Перша комунальна ветеринарна клініка (ПКВК), що діє на базі Львівського комунального підприємства “Лев”, переходить на цілодобовий режим роботи

Такий графік забезпечить надання першої невідкладної допомоги хатнім та безпритульним тваринам 24 години на добу сім днів на тиждень, а також повноцінний амбулаторний догляд чотирилапих пацієнтів.
“Мовиться про цілодобову роботу клініки, аби не припиняти надання необхідної медичної допомоги нашим підопічним. Ловці та інший персонал ЛКП “Лев” і далі працюватимуть за звичним графіком – із 08.00 до 20.00. Проте в медичній частині ми бачимо потребу змін у режимі, адже ургентні випадки, ДТП, травми та інші прикрі ситуації, на превеликий жаль, трапляються з домашніми та безпритульними чотирилапими й у нічний час”, – каже директор ЛКП “Лев” Оксана Кошак.
У клініці ЛКП “Лев” є кабінети терапії та хірургії, лабораторія, рентген-кабінет, стаціонарне та інфекційне відділення, де під постійним наглядом ветеринарів перебувають чотирилапі пацієнти. В роботі клініка використовує сучасне обладнання, на якому ветлікарі проводять діагностичні процедури, а саме: біохімічний аналіз, гемолітичний аналіз (крові), ультразвукову діагностику, електрокардіограму (діагностика серця), рентген-діагностику, остеосинтез, а також стоматологічні процедури.
Клініка спеціалізується на стерилізації, кастрації собак та котів, має висококваліфікованих та досвідчених хірургів у цій сфері, які щодня роблять по декілька операцій. Окрему увагу приділяють чистоті та дезінфекції приміщень, налагоджений інфекційний контроль згідно з європейськими нормами. Усі хірургічні інструменти стерилізують в автоклаві, що забезпечує стовідсоткову стерильність. Приміщення облаштоване вентиляційними системами, відбувається постійна дезінфекція повітря бактерицидними лампами. Онлайн-трансляція з відеокамер відкрита з постійним доступом у інтернеті, що дозволяє власникам тварин віддалено спостерігати за перебігом лікування.
Кошти, які надходять за обслуговування хатніх тварин у Першій комунальній ветеринарній клініці, ЛКП “Лев” скеровує на допомогу безпритульним собакам і котам.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.6010 / 4.07MB / SQL:{query_count}