Помилуймося красою квітів!

Містян кличуть на День відкритих дверей у два ботанічні сади Львова

Цієї неділі, 22 квітня, жителів Львова та області запрошують на День відкритих дверей у два ботанічні сади ЛНУ ім. І. Франка, йдеться на офіційній сторінці Львівського ботанічного саду у Facebook. Зокрема, відвідувачам пропонують подивитися на магнолії в ботанічному саду на вул. Кирила і Мефодія, 4 та прогулятися ботанічним садом на вул. Черемшини. Вони працюватимуть з 14.00 до 18.00. Вхід безкоштовний, однак охочі можуть залишити благодійний внесок.
Як уже писала “Львівська Пошта” в матеріалі “На ароматний вікенд із родиною та друзями” (№29 (2041) за 14 квітня 2018 р.), більш ніж десять років поспіль ботанічний сад Франкового вишу організовує Дні відкритих дверей. Щороку кількість відвідувачів зростає. До слова, у 2016-ому в один із весняних днів цей сад відвідало понад 30 тис. осіб.
Наразі Дні відкритих дверей – найкраща нагода потрапити сюди, адже в інший час про екскурсії, тематичні заняття, фото- і відеозйомку треба домовлятися з дирекцією. Такі послуги платні, крім того, потрібно заздалегідь попереджати про свій візит. Екскурсії проводять у вівторок та четвер для груп до 20 осіб. Вартість – 380 грн. За такою ж ціною проводять тематичні уроки для учнів молодших і старших класів. Година зйомок обійдеться в 760 грн. Докладнішу інформацію можна одержати за тел. 276-83-69.
Аби львів’яни та гості міста могли навідуватись сюди в будь-який інший час, дирекція ботанічного саду вже думає зробити платний вхід.
Унікальними в ботанічному саду є колекції саговників, пальм, антуріумів, сукулентів, плющів, інших тропічних і субтропічних рослин, рододендронів (друга за обсягом колекція в Україні), хвойників, лілійників, жоржин. Є й рідкісні та зникаючі рослини – 64 види з Червоної книги України. Процес поповнен­ня колекції безперервний. Загалом Львівський ботанічний сад співпрацює з 256 садами як в Україні, так і за кордоном.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9169 / 4.07MB / SQL:{query_count}