Відпочити й оздоровитися

Є путівки для ветеранів військової служби та членів їхніх родин. Що варто знати

Львівський обласний військовий комісаріат отримав путівки до санаторно-курортних закладів для лікування ветеранів військової служби та членів їхніх сімей на ІІ квартал 2018-го. Ветеранів військової служби забезпечують путівками з оплатою 25% вартості, а членів їхніх сімей – 50%, відповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їхніх сімей.
Право на забезпечення путівками мають ветерани військової служби, які отримують пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”. При цьому державні органи забезпечують їх путівками не більш ніж один раз на рік.
Сьогодні в розпорядженні Міноборони України перебувають чотири санаторії – ЦМР та СЛ “Трускавецький” (м. Трускавець Львівської обл.), ЦМР та СЛ “Пуща Водиця” (м. Київ), ВМКЦ Центрального регіону “Вінниця” (м. Вінниця), ЦВКС “Хмільник” (м. Хмільник Вінницької області).
Повна вартість путівок у санаторії становить: “Трускавецький” – 9450 грн, “Пуща Водиця” і “Хмільник” – 9765 грн, “Вінниця” – 9148,44 грн.
Для ветеранів військової служби та членів їхніх сімей вартість путівок є такою: “Трускавецький” – 2362,50 та 4725 грн, “Пуща Водиця” і “Хмільник” – 2441,25 та 4882,50 грн, “Вінниця” – 2287,11 та 4574,22 грн відповідно.
Для отримання путівки ветеранові військової служби необхідно звернутися в районний (міський) військовий комісаріат за місцем перебування на обліку та надати наступні документи: довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою №070/о (видається в поліклініках за місцем проживання); паспорт; посвідчення ветерана військової служби; довідку з Пенсійного фонду України про отримання пенсії відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.
Особи, які працюють, подають довідку з місця праці про те, що вони в поточному році за місцем роботи санаторно-курортними путівками не забезпечувалися.
Відповідно до Порядку відшкодування ветеранам військової служби витрат, пов’язаних із проїздом для лікування та відпочинку в санаторіях і будинках відпочинку, ветерани мають право на безоплатний проїзд для лікування та відпочинку в санаторіях і будинках відпочинку на підставі військових перевізних документів. Їх видача здійснюється районними військовими комісаріатами відповідно до місця перебування на обліку за наявності путівки. Члени сімей ветеранів військової служби таким правом не користуються. По довідки треба звертатися в районні військові комісаріати за місцем перебування на обліку.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.1714 / 4.08MB / SQL:{query_count}